This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

 Playstation ve Xbox'un yakın gelecekteki en önemli rakibi olması beklenen, Android tabanlı çalışan ilk oyun konsolu olan OUYA'nın ilk görüntüleri paket açılım videosu formatında youtube üzerinde yayınlandı. Bir su bardağı boyutlarına sahip olan ve de çok uygun fiyatı ile dikkat çeken yeni oyun konsolu OUYA'nın paket açılım videosu bizlere cihazın fiziksel boyutları ve üretim malzemesi hakkında bilgi veriyor. Yazı içerisinde OUYA oyun konsolunun kullanıcı arayüzü hakkında fikir sahibi olmanızı sağlayacak ilave başka bir video daha bulacaksınız.

 (c) OUYA

Android tabanlı çalışan ve önümüzdeki Mart ayı içerisinde piyasaya sürülmesi beklenen OUYA oyun konsolunun ilk paket açılım videosunu ingilizce olarak aşağıda izleyebilirsiniz.

(youtube linki: buradan)

 

Android tabanlı oyun konsolu OUYA'nın kullanıcı arayüzü hakkında fikir sahibi olmanıza yardımcı olacak bir videoyu aşağıda izleyebilirsiniz. 

(youtube linki: buradan)

OUYA Oyun konsolu hakkında daha önce hiç bir şey bilmeyen ya da daha fazla bilgi edinmek isteyen okuyucularımız Temmuz ayı içerisinde AndroidPIT üzerinde yer alan OUYA CEO'su Julie Thurman ile yaptığımız röportajları okumak için aşağıdaki linklere tıklayabilirler:

OUYA oyun konsolu hakkındaki düşüncelerinizi ve de sorularınızı yorumlarınızla bizimle paylaşmaktan çekinmeyin.

 

Fotoğraf hakları: OUYA

1 Comment

Yeni yorum yaz:
  • Oyun kollari berbat.Gidin Xbox alin.Kollari guzel rahat.Oyunlar sanki 3D.Cok guzel.Kinecti aldiniz mi sinirsiz eglence

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!