This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Evet yanlış duymadınız. Panasonic Eluga ve ... bira. Panasonic’in Eluga akıllı telefonunun öne çıkan özelliklerinden biri su geçirmez olması ve bu özelliğin haberi yapıldığından beri pek çok kullanıcının cihazı suya koyduğu ve dayanıklılığını ölçtüğü videosu türedi. Ama biz AndroidPIT ekibi olarak bunu bir adım daha ileri götürmek istedik. Dürüst olalım: Eğer kontrol mekanizmanız yeterli derecede elden gitmişse ve telefonunuzu bir bardağın içine koymuşsanız, büyük ihtimalle bardağın içindeki su olmayacaktır. Büyük ihtimalle telefonunuz biranın içine düşecek ve bu nedenle biz de cihazın videoları, aramaları ve hatta kayıtları soğuk güzel bir biranın içinde ne derece başardığının testini yaptık (videoda).

Öncelikle özellikler:

İyi bir telefon mu? Özellikler açısından kesinlikle kötü bir telefon değil. Tasarım açısından ise bazı insanların hoşuna gidebileceğini düşünüyoruz. Ama performans açısından biraz yavaş ve gecikmeli (videoda da görüldüğü gibi). Ses ve kapama tuşu arka kısmında (?!?) olan Android Gingerbread telefonun tepesinde bir (çok da çekici olmayan) yüzeyi var. Kısaca paramızı başka bir akıllı telefona harcamayı yeğleriz ama bu sadece bizim fikrimiz. (Bu arada bu çift çekirdekli telefon 600 doların üstünde (!!!))

Ama bunu konuşmak için burda değiliz arkadaşlar! Şunu görmek için burdayız:

Bizce Panasonic Eluga’nın bira testimizi nasıl başarıyla götürdüğünü görmek sizi bir hayli etkileyecek ve eğer siz de birkaç kere telefonunuzu tuvalete düşürmüş biriyseniz bu tarz bir telefon rüyalarınızın telefonu olabilir. Videoyu aşağıda görebilirsiniz. (Youtube linki burda): 

Siz ne düşünüyorsunuz? Telefonu almanız için yeterli derecede etkileyici mi?

Görüşlerinizi bizimle aşağıda paylaşın!

Kamera - video: Yan Matusevich

Resim: hudsoncakery.com ve smartphones.panasonic.eu
 

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!