This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

PHOTO2fun 1-Click Photomontage - Fotomontaj Meraklılarına

Yine yeni ve yeniden bir foto düzenleyicisi uygulaması ile karşınızdayız. Espritüel yaklaşımıyla öne çıkan bu uygulamanın adı ise PHOTO2fun 1-Click Photomontage şeklinde uzunca bir yapıya sahip.

Uygulama ile ilgili detayları her zaman olduğu gibi yazının ilerleyen kısımlarında bulacaksınız

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
3.0 3.2.1

Özellikler & Kullanım

Test cihazı: Samsung Galaxy S3
Android sürümü 4.0.4
Root: Evet

PHOTO2fun 1-Click Photomontage uygulaması diğer foto düzenleyici uygulamalarına kıyasla kullanıcılarına seçtikleri fotoğrafları eğlenceli arka planların üzerine yerleştirme esprisine sahip olduğu için çok daha eğlenceli bir uygulama olarak göze çarpıyor. Bu uygulama Mount Rushmore ve Appple Keynote uygulamalarının da bir benzeri olma özelliğini taşımakta.

Uygulamayı açtığınızda karşınıza ilk çıkan tüm uygulama ayarlarının mevcut olduğu liste ve de bazı örnek fotomontajlardan alıntı yapılmış fotoğraflar oluyor.

Uygulamanın kullanımı için çekecek olduğunuz fotoğrafları ve de hali hazırda mevcut olan fotoğrafları kullanabiliyorsunuz. Uygulama Facebook hesapları ile entegre çalışabiliyor. Bu noktada uygulamanın Facebook hesabınıza erişimini etkinleştirmeniz gerekiyor.

Herhangi bir imajı seçtikten sonra uygulama datayı işlemeye başlıyor ve bu işlem bir kaç saniye sürebiliyor. İmajların çözünülürlükleri genel olarak düşük kaçıyor. Aşağıdaki fotoğrafta bir kullanıcının 495x700 çözünülürlüğe sahip bir fotoğrafına göz atabilirsiniz.

Uygulamanın gerekli olan izinler konusundaki talepkarlığı biraz rahatsız edici düzeyde. İzinlerin kapsamının genişliği uygulama için otomatik olarak bir yıldız eksi anlamına geliyor.

Özetle:

PHOTO2fun 1-Click Photomontage uygulaması eğlenceli bir fotomontaj uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Bu amaç için kullanılabilecek arka plan sayısı gerçekten tatmin edici derecede fazla. Bu anlamda meraklıları gayet tatmin edebiliyor. Fakat gelin görün ki uygulamanın meyvesi olan fotoğraflar ele alındığında düşük olan çözünülürlük biraz moral bozuyor. Buna ilaveten uygulamanın çok kapsamlı bir izin isteme özelliğinin bulunması kafalarda güvenlik ve özel hayat noktalarında soru işaretleri bırakıyor. 

Ekran & Kontroller

PHOTO2fun 1-Click Photomontage uygulamasının kontrolleri gayet tatminkar ve de kullanıcı dostu. Uygulamanın grafik dizaynı ise harika.

Hız & İstikrar

PHOTO2fun 1-Click Photomontage uygulaması bir kaç kez teklemeye uğradı. Fakat bu teklemelerin hepsinin sonunda uygulama tekrar çalışmaya devam etti. İmajlar etkileyici olmaktan biraz uzak normal bir şekilde düzenlendiler.

Fiyat/Performans Oranı

PHOTO2fun 1-Click Photomontage uygulaması sitemizin uygulama merkezi olan App Center ve de Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirilebiliyor. Uygulamadan çok fazla etkilenmediğimiz için bu alanda uygulamaya ancak 3 yıldız verebiliyoruz.

Ekran Görüntüleri:

PHOTO2fun 1-Click Photomontage - Fotomontaj Meraklılarına PHOTO2fun 1-Click Photomontage - Fotomontaj Meraklılarına PHOTO2fun 1-Click Photomontage - Fotomontaj Meraklılarına PHOTO2fun 1-Click Photomontage - Fotomontaj Meraklılarına PHOTO2fun 1-Click Photomontage - Fotomontaj Meraklılarına PHOTO2fun 1-Click Photomontage - Fotomontaj Meraklılarına

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!