This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Mikadoyu hepimiz bliyoruz, değil mi? Hayatımızın bir noktasında mutlaka oynamış olduğumuz çubuk oyunu. Fakat mikadonun gerçekte Budist falcıların Chien Tung dedikleri tekniğe dayandığını biliyor muydunuz? Oyunun orjinali konsantrasyon, el becerisi ve yeteneğe dayanıyor; keskin bir göz bu oyunun Android versiyonunda en önemli faktör.

Bugünün incelemesinde Pick a Stick hakkında daha çok şey keşfedebilirsiniz.

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
1.9.4 1.9.6

Özellikler & Kullanım

Test cihazı: Samsung Galaxy Nexus
Android sürümü: 4.2.1
Root: Yok
Modifikasyonlar: Yok

Mikado antik Çin'e dayanıyor olabilir fakat Pick a Stick bu oyunun ultra modern bir versiyonu; tabii ki Android için.

Uygulamanın kendisi yaklaşık 6.7 MB (Nexus'ta 8 MB) ve gereken izinler tamamen uygun olması nedeniyle bizi şaşırttı.

Oyun üstteki çubukları bir an önce bulup onları yok etmeye dayanıyor. Çıkartacağınız diğer çubukları da düşünerek hareket etmelisiniz. Yeteneğinizi sınamanın üç farklı yolu var:

  • Normal: Çıkarabildiğiniz kadar çok çubuğu en kısa zamanda çıkarmalısınız. Ama işi çok da abartmayın. Kendinize zaman ayırın ve eğlenmeye bakın.
  • Zor: Normal modun aynısı fakat yanlış çubuğu her çekişinizde beş saniye ceza alıyorsunuz.
  • Multiplayer: Başkalarına karşı oynayın.

Yüksek skorları egale etmeye çalışıyorsunuz ve skor tahtasındaki görevleri bitirerek başarılar elde ediyorsunuz.

22 farklı çubuk çeşidi var ki bu oyunu görsel olarak ilginç kılıyor. Seçiminizi yapın: Amerikan bayrağı, küçük sosisler veya galaksi çubukları. Bazı temalar halihazırda indirilebilir durumda bazılarını ise oyun içi kazandığınız "Skin Point'ler ile getirebiliyorsunuz.

Özet: 

Pick a Stick zevkli, ufak bir oyun. İyi bir zaman öldürücü. Hoş, basit ve şiddet içermemesi açısından genç kullanıcılar için iyi bir seçenek.

Pick a Stick kendi adıma karşısında saatlerce vakit geçireceğim türden bir oyun değil - tabii eğer geliştiriciler farklı mod veya zorluk dereceleri katmazsa.

Ekran & Kontroller

Pick a Stick kontrolleri çok basit ve uygulamanın sizin hangi çubuğun peşinde olduğunu düşünmenize gerek yok: Uygulama hangi çubuğa dokunduğumu her zaman kavradı.

Tasarım ve farklı temalar da hoş.

Hız & İstikrar

Pick a Stick hiçbir problem olmadan çok iyi çalışıyor.

Fiyat/Performans Oranı

Pick a Stick App Center'da bedava. Oyun esnasında uygulama içi reklamlar mevcut ve bir banner ekranda ortalık bir yerde sürekli var. Bu biraz rahatsız edici.

Ekran Görüntüleri:

Pick a Stick – Android için mikado Pick a Stick – Android için mikado Pick a Stick – Android için mikado Pick a Stick – Android için mikado Pick a Stick – Android için mikado

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!