This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

 Tüm dünya hatıralara özenir, resimler ile unutulmayan hatıralar. Kameralarımız ile birbirinden farklı olan anları yakalayıp ölümsüzleştiriyoruz. Hafızamızdan silinenler resimlerden asla silinmez.

Doğru kamera uygulamasıyla resimlere yeni bir cila atmanız mümkün. PicShop - Photo Editor bir çok efekt, filtre ve çerçeve ile burada size yardımcı oluyor. Lomo'dan Tilt-Shift'e kadar güzel anılarızını daha da güzelleştirecek herşey bulnuyor uygulamada.

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
2.1.1 3.0.4

Özellikler & Kullanım

Kamera uygulamaları denizde kum gibi mevcut. Fakat “tamam işte budur” dediğimiz uygulamalar çok nadir. Misal olarak İnstagram, efektler ile resimler üzerinde oynayan ve arkadaşlarınızla paylaşmaktan fazlası olmayan uygulama.

Resimler Google+ ve Picasa dışında her yerden

Uygulama resimlere her yerden ulaşabiliyor.Kamera ile yeni çekilmiş fotolar olsun, Facebooktan olsun. Sadece Picasa ve Google+ albümeri buna dahil değil.

Ana özellikler

Aydınlık ve kontrast gibi ayarlar dışında, uygulama bir nevi düzenleme fırçası da kullandırıyor. Bunun dışında Fish Eye, Tilt&Shift ve Focal Point gibi efektler basamaksız olarar ayarlanabilir. Ayrıca kırmızı gözleri düzeltmek için de bir araç bulunuyor.

Tabiiki Undo ve Redo özellikleri ile farklı efektleri kolayca deneyebilirsiniz

Filtreler & Çerçeveler

Filtreler bölümünde diğer uygulamalardan tanıdığınız tüm filtrelere rastlamanız mümkün. LOMO, Vintage ve Super Rich gibi 18 farklı filtreler ile resimlerinizi farklı kılın. Diğer uygulamalar ile farkı ise, filtrelerin dereceleri de ayarlanması. Market'ten yeni filtreler veya kendi filtrenizi yaratmanız ise maaleseef mümkün değil.

Ayrıca uygulamada klasik çerçeveden Polaroid çerçeveye kadar 20 farklı çerçeve bulunuyor.

Ekstra Özellikler

PicShop - Photo Editor uygulamasının ekstraları oldukça fazla. Bunlardan bazıları yazı editörü, Meme Maker ve resimlere ekstra düzeyler eklenmesi. Böylece her resimi özelleştirmeniz çok basit oluyor. Resimlere Sticker ve yazı çemberi ekleyerek de, farklı bir hava katmak mümkün.

Paylaşan insanlar sevilir

Bütün resimler 8 megapiksel çözünürlüğe kadar kaydedilebiliyor. Uygulamada bulunan paşlama fonksiyonu ile paylaşmak hem çok kolay hem de çok zevkli oluyor.

Özet

PicShop - Photo Editor mükemmel bir kamera ve resim editörü uygulaması. Picasa ve Google+ albümlerinin bulunması da güzel olurdu ama yine de uygulama kısa olarak herkeste bulunması gerek.

Ekran & Kontroller

PicShop - Photo Editor uygulamasının kullanımı o kadar kolay ki, başka geliştiricilerin neden daha önce bunu yapmadıkları insanın aklına geliyor. Resimler ekranın büyük bir bölümünde bulunuyor uygulamada, altında ise filtre, çerçeve ve ekstraların bulunduğu seçenekler. Resmi bitirdikten sonra, paylaş tuşuyla arkadaşlarınıza resminizi gösterebilirsiniz.

Ayrıca uygulamanın farklı renk temaları da bulunuyor. Maviyi beğenmeyenler sadece birkaç tıklama ile başka bir renk kullanabilirler. Uygulamanın kullanım konsepti örnek olacak şekilde çözülmüş ki, menü tuşunun kullanımına gerek duyulmamış.

Hız & İstikrar

Hem hız hem istikrar açısından Galaxy Nexus cihazında çok iyi çalıştı uygulama. Fakat PicShop - Photo Editor uygulamasının iyi bir şekilde çalışması için o kadar yüksek donanıma da gerek yok.

Fiyat/Performans Oranı

PicShop - Photo Editor haftanın uygulaması olarak App Center'da 3.98 Avro yerine sadece 1.99 Avroya mevcut.

Bu kadar efekti ve güzel bir kullanım konsepti bulunan uygulama için bu fiyatı çok yüksek bulmuyoruz.

Ekran Görüntüleri:

PicShop - Photo Editor PicShop - Photo Editor PicShop - Photo Editor PicShop - Photo Editor PicShop - Photo Editor

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!