This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Bütün dünyayı yok etme fırsatı senin eline verilmiş olsaydı ne yapardın. Dünyada herkesin iyi olma amacı vardır ve bu iyiliği tüm dünyaya yayma isteği. Ben kötü adam olmak istiyorum diyenler için hazırlanmış Plague Inc. oyunu sizleri ölüm saçan bir doktora çeviriyor.

plague inc oyun uygulamasi
Plague ana ekranı / © play.google.com

Hastalık yayılıyor. 

androidpit plague inc
Plague hastalıklı insan ekranı / © Miniclip.com

 

Bu sefer kötü adam siz olacaksınız. Oyuna başlamadan önce sizlere verilen bakteri, virüs, mantar, nano virüs gibi 7 hastalık kaynağından birini seçip oyuna başlıyorsunuz. Oyunun amacı insanları öldürmeden bütün insanlara bu virüsü bulaştırmak ve daha sonra yavaş yavaş öldürmek olacaktır.  Oluşturduğunuz hastalığın DNA'sı ile oynayarak daha güçlü hale getirmek ve güçlenmiş hastalığı mustasyona uğratarak yaymaya çalışmaktır. DNA puanları bulaştırdığınız ülkelerden alarak daha hızlı yayılmasını sağlayabilirsiniz.
 

Plague3
Ölen insan sayısı ve hastalıklı sayısı / © AndroidPIT

 

Plague oyununda Türkçe dil desteğide mevcut. Oyun illerledikçe kazandığınız puanlarla başarılarınızı üst seviyeye taşıyabilirsiniz. 10.000.000 gibi yüksek bir rakam üzeri indirilme sayısına ulaşmış bu oyun, içinizdeki kötü insanı dısarı çıkarak gibi. Hadi bekleme ve bütün insanlığı yok et.

Plague Inc. Install on Google Play

 

Kaynak: Play Google

4 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!