This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
12 Shares 7 comments

Play Store’da bulamayacağınız en iyi APK’lar

Android kullanıcılarının büyük bir çoğunluğu Google Play üzerinden uygulamalarını indiriyor. Yine de Android’in potansiyeli bu durumun çok ötesine uzanmakta. Google hizmetleri ve Play Store dışında da oldukça renkli bir platform olan Android için özellikle APK’lar oldukça iyi ve verimli bir seçenek olarak öne çıkıyor.

Oyunlar için en iyi APK: Humble Bundle

504A9835
© ANDROIDPIT

Efsanevi Humble Bundle son dönemlerden aldığı güncellemeler sonrasında artık Play Store’da yer almıyor. Belki Google kendisine rakip olarak gördüğündendir bilinmez ama bir gerçek var ki o da Humble Bundle’ın en iyi oyunları indirmenize olanak sağladığı.

Ödediğiniz ücret, hayır kuruluşları, geliştiriciler ve web siteleri arasında paylaşılmakta. Bu uygulamayı kullanarak kendi oyun arşivinizi de oluşturabilirsiniz.

indirmek için tıklayın

 

Film indirmek için en iyi APK: VideoMix

504A9840
 © ANDROIDPIT

En sevdiğini dizilere ve filmlere ulaşmak için fantastik bir kaynak olan VideoMix kullanım açısından da büyük kolaylıklar sunmakta. En çok kullanılan APK’lar arasıda yer alan video indirme uygulaması aynı zamanda IMDB tuşuyla da kolay bilgi erişimi sağlıyor.  

indirmek için tıklayın

 

YouTube’dan indirmek için en iyi APK: Videoder

504A9806
© ANDROIDPIT

Videoder, YouTube üzerinden video indirme konusunda muhtemelen en iyi ve kullanışlı uygulamalardan. İstediğiniz YouTube videosunu indirmek için, aratın ve çıkan farklı formatlardan birini seçip indirin. Bu formatlara 1.080p ve MP3 de dahil. Benzer bir uygulama arayanlar TubeMate’e de bakabilirler.

indirmek için tıklayın

 

Modlar için en iyi APK: CyanogenMod Installer

ANDROIDPIT CYANOGENMOD HERO
 © ANDROIDPIT

CyanogenMod Installer için Google Play Store misafirliği çok uzun sürmedi ve iki haftanın sonunda mekanı terk etmek zorunda kaldı. Google’a göre uygulama kullanıcıları garanti ihlaline teşvik ediyordu. Bu APK aslında sadece kullanıcılara ADB aktivizasyonunu gösteren, CyanogenMod ROM yüklemeyi anlatan bir yazılım.  

En fonksiyonel APK:

AndroidPIT best apks lmt launcer 1
© ANDROIDPIT

LMT Launcher da ilginç APK’lar arasında yer almakta. Öncelikle root gerektirmiyor. Yazılıma eklenebilir bir menü koymanızı sağlıyor ve ekran kısayollarını kendi zevkinize göre şekillendirebilirsiniz. Oldukça fonksiyonel olan APK, cihazınız kendi şeklinize göre ayarlamanız açısından birebir.  

indirmek için tıklayın

 

Devamlı bir şeyler indirenler için en iyi APK:

AndroidPIT best apks transdroid 1
 © ANDROIDPIT

Tüm torrentlerinizi muhteşem bir şekilde yönetmenizi sağlayan Transdroid, özellikle sık sık dosya vb. şeyler indirenler için biçilmiş kaftan. APK, uTorrent, Deluge ve Vuze gibi birçok büyük torrent kaynağını destekliyor. Eğer benzerini Google Play Store üzerinden indirmek isterseniz Transdrone’u indirebilirsiniz fakat Transdroid gibi tam bir kullanıcı deneyimi ve bütünlük sağlamaz.

indirmek için tıklayın

Sizin favori APK’nız hangisi? Önerilerinizi bekliyoruz…

12 Shares

7 comments

Yeni yorum yaz:
 • çok başarılı bir yazı olmuş. devamını bekliyoruz

 • Güzel bir yazı olmuş..uygulamamın adı MOVİE HD store de var mı bilemiyorum ama çok iyi film indirme aplikasyonu en güncell filmleri tek dokunuşla istediğiniz boyutta filmi indirebiliyorsunuz...

 • Firetube de güzel uyg. Google play'den kaldırıldı. Youtube videolarını sadece ses şeklinde çalıyor. Hem daha az kota yiyor hem de arka planda çalışma özelliği var

 • Merhaba öncelikle yazının yapım ve fikir aramasında tüm emeği geçenlere teşekkür ederim, soruma gelecek olursak lmt launcher nasıl aktif edebilirim, tüm kurulum videolarını inceledim yinede aktifleştiremedim, telefonum galaxy s4 i9505 ve cyanogenmod 13 naihty sürümü yüklü, şimdiden teşekkürler.

  • Fatih bey varsayılan uygulamalardan onu seçmeniz lazım

   • Merhaba Orbay bey,
    Denediğim yada denemeye çalıştığım ilk yöntemlerden biri uygulamayı varsayılan olarak seçmektir, yanlız lmt launcher telefonum da yüklü olan diğer launcher lar gibi ilgili alanda gözüküyordu yani bu yöntem olmadı, başka bir öneriniz var mı?

 • youtube apk sı için sağolun :)

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!