This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
1 Share 1 Comment

Sony PlayStation 4 ve Microsoft Xbox One Tanıtıldı

Oyunseverlerin aylardır merakla beklediği Sony Playstation 4 sonunda dün Microsoft Xbox One'ın resmiyet kazanmasından kısa bir süre sonra tanıtıldı. Önümüzdeki aydan itibaten Avrupa ve Amerika'da satışa çıkartılacak Sony Playstation serisinin son cihazının satış fiyatının oyun konsolunun bu alandaki en büyük rakibi olan Microsoft Xbox One'dan oldukça düşük oluşu dikkat çekiyor.

Playstation4
© Sony

Sony'nin oyun konsollarının sonuncusu Playstation 4'ün Amerika satış fiyatı 400 USD olarak açılandı. Bu fiyat yine dün tanıtılan Microsoft Xbox One'dan 100 USD yani %20 daha ucuz olması sebebiyle Sony lehine önemli bir tercih sebebi . Playstation'un Xbox One'a karşı sahip olduğu diğer bir önemli üstünlük ise internet bağlantısı olmadan da çalışabiliyor olması. Bu bağlamda Sony'nin oyun konsolunda disk tabanlı oyunlar herhangi bir kısıtlama olmaksızın çalışabiliyor olacaklar. 

Aşağıda yeni Sony Playstation 4'ü tüm açılardan görebileceğiniz fotoğrafları içere bir imaj galerisi yer alıyor. Cihaza yakından göz atmak isteyen okucularımızın ilgisini çekebilir.                

Sony Playstation 4 Fotoğraf Galerisi

Kaynak: The Verge

1 Comment

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!