This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Eğer siz de benim gibiyseniz - yani her zaman arada bir takılabileceğiniz ufak eğlenceli oyunlar peşindeyseniz - Plingi Juggle denemeye değer. Karışık ve oyuncuyu alıp başka dünyalara götüren bir oyun değil. Sadece iyi bir vakit öldürücü. Ayrıntılar için okumaya devam edin.

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
1.5 1.6

Özellikler & Kullanım

Dürüst olmak gerekirse Plingi Juggle'ı ilk oynadığımda biraz hayal kırıklığına uğradım.

Oyundaki belirsizliğin sizde de yaşanmaması için işte sizin için yazdığım açıklama şu şekilde:

Bahçenin birinde bir ağacın arkasında durduğunuzu düşünün. Ağacın üstünde meyve araklamaya çalışan bir örümcek var. Sizin göreviniz örümcek ağlarını kullanarak yere düşen meyveleri yakalamak ve havaya tekrar atmak. Böylelikle meyveler yere düşüp patlamıyor. Bunu bir meyvede üç kere tekrarlarsanız meyveyi püre makinesine sokmayı ve meyve suyu elde etmeyi başarıyorsunuz.

Başlarda örümceklerin çok çelimsiz ve çok fazla meyve toplayamadıklarını göreceksiniz - ki bu normal canınızı sıkmayın. Biraz ilerlediğiniz vakit sizi meyve bombardımanına tutacaklar. Bu bombardımanda hızlı düşünmeniz ve ağ becerilerinizi kullanmanız gerek.
Fakat endişelenmeyin - biraz egzersizle olayı kapacaksınız.

İki farklı oyun modu var: Level ve Infinity (sonsuz, sürekli). İlkinde çok sayıda bölüm var, yani sizi oldukça meşgul tutmaya yetecek.

Özet:

Plingi Juggle basit tipte oyunlardan - ha bir de ücretsiz. Ücretsiz olması her zaman ekstra bonus niteliğinde. Fakat gerçekten eğlenceli ve arada vakit öldürmek isteyenler için kusursuz bir seçim.

Ekran & Kontroller

Ana menüde Plingi Juggle'ın skor ve ses efektleri de dahil tüm ana özelliklerine erişebilirsiniz.

Play'e basın ve Level veya Infinity moddan birini seçin. Sonrasında direktman oynamaya başlayabilir veyahut hangi bölümü oynamak istediğinizi görebilirsiniz. Pause tuşu ekranın sağ üst köşesinde.

Oklar size örümceklerin navigasyonunu sağlıyor: Onları oynatmak için ekranın sağ ve sol tarafına basmanız yeterli.

Oyunu ne zaman tekrardan başlattığınızda  oyuna hazırlıksız yakalanmayın diye ufak bir geri sayım başlıyor.

Kısaca Plingi Juggle'ın kontrolleri ve grafikleri iyi yapılmış.

Hız & İstikrar

Oyun hızlı bir şekilde yükleniyor ve açılmamış bölümlerdeki bekleme süreleri minimum düzeyde. Plingi Juggle genel olarak akıcı çalışıyor.

Fiyat/Performans Oranı

Plingi Juggle Google Play'den ücretsiz indirilebilir.

Ekran Görüntüleri:

Plingi Juggle - Örümcek ve meyveler... Plingi Juggle - Örümcek ve meyveler... Plingi Juggle - Örümcek ve meyveler... Plingi Juggle - Örümcek ve meyveler...

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!