This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Pek çok müşteri, cloud hizmetleri, pil, monitörler ve mobil editörler... hepsi hoş fakat biz sizi bu incelemeyle Noel ruhuna yakın tutmak istedik. Yani daha fazla ipucu vermeden dilerseniz Pocket Soccer oyununun incelemesine geçelim!

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
1.16 1.16

Özellikler & Kullanım

İlk günlerinden beri çok hararetli bir Android kullanıcısıyım. İlk günlerde Play Store (daha doğru tabirle Android Market) akıllı telefonu İsviçre çakısına döndüren uygulamalarla doluydu: Pusula, metal detektör ve el lambası/flaş ışığı ortalıktaki uygulamalardı. Pek fazla oyun yoktu, arada sırada bazı şeyler çıkardı fakat esas her yeri yerinden sarsan Angry Birds oldu.
Oyunların patlama yapmasından önce Motorola Milestone'umda adı sanı duyulmamış yığınla ufak oyun vardı. Android'i ilk günlerinde çekici kılanın hep bu küçük oyunlar olduğunu düşünmüşümdür.
Bu beni Pocket Soccer'a yönelten şey oldu: Oyun hoş yapılmış, gösterişsiz ve beni Android'in eski iyi günlerine götürüyor. Kısaca: Zaman öldürmek için iyi bir oyun ve bu da Noel için tam da istediğim tarz bir oyun.

Pocket Soccer Airhockey ve futbolun karışımı bir oyun. Oyunda yönettiğiniz üçer taş var. Hızlı davranmazsanız kaybediyorsunuz. Daha açık olmak gerekirse: Pocket Soccer sırayla oynanmıyor; bu bir gerçek oyun. Amaç topu karşınızdaki oyuncunun kalesinden geçirip gol atmak ve tabii aynı zamanda üç adet taşınızı kontrol edebilmek.

Tek kişilik oyunun üç farklı zorluk seviyesi var. Aynı cihazda iki kişi ile de oynanabiliyor ve egzersiz etaplar da var.

Özet: Pocket Soccer eski iyi günlere bizleri götürüyor: Kısa sürüyor, kolay ve eğlenceli.

Ekran & Kontroller

Pocket Soccer tasarıma gelince çok da harika değil ama size klasik bir oyun oynadığınız hissiyatı veriyor.

Kontroller hoş ve kolay: Oyuncuların yapması gereken taşları işaret parmağınızla yönetmek. Hedeflemek, hedef alıp şut çekmek...vb gibi farklı teknikler var ve bazıları hızlı olmakla birlikte bazıları çok net yapılması gerekiyor. Deney aşamasını ve hangi durumlarda nasıl oynanması gerektiğini size bırakıyoruz.

Menü istenildiği kadar kullanıcı dostu değil fakat işinizi görüyor.

Hız & İstikrar

Pocket Soccer donma ve takılma olmadan akıcı bir şekilde çalışıyor. Tek eleştirim cihaz uyku moduna geçtiğinde cihazı ve oyunu tekrar açtığınızda önceki ana kadar geldiğiniz bölümler yanıyor ve oyuna baştan başlamak zorunda kalıyorsunuz.

Fiyat/Performans Oranı

Pocket Soccer, App Center ve Google Play Store'dan bedava indirilebilir. Uygulama içi reklam var fakat sadece menüde ve oyun esnasında değil.

Ekran Görüntüleri:

Pocket Soccer – Eski tarz zaman öldürücü Pocket Soccer – Eski tarz zaman öldürücü Pocket Soccer – Eski tarz zaman öldürücü Pocket Soccer – Eski tarz zaman öldürücü Pocket Soccer – Eski tarz zaman öldürücü

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!