This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Poweramp Music Player (Trial) - Android için en iyi müzik çalar

Poweramp Music Player (Trial) tahminen Android için tasarlanmış en popüler müzik çalar. Ama bu uygulamayı ne bu kadar özel yapıyor? Diğer müzik çalarlardan farkı ne? Uygulama birçok övgü alıyor. Biz de uygulama, bu ünü hak ediyor mu öğrenmek için, test ettik. Kemerleri bağlayın çünkü Poweramp Music Player hakkında birçok detayı keşfedeceksiniz.

Not

Artı

  • Geniş ayar seçenekleri
  • Grafik Ekolayzırı
  • Sorunsuz playback
  • Albüm kapağına uyumlu zarif tasarımı
  • Tüm temel formatları destekliyor
  • Şarkı sözü desteği

Eksi

  • Hiçbir şey
Test edildiği tarih Android Sürümü Root Modifikasyonlar Test edilmiş sürüm En son sürüm
Samsung Galaxy S2 4.1.2 Hayır 2.0.9-build-534 Cihaza göre değişir

Özellikler & Kullanım

Android cihazlarla birlikte stokta gelen müzik çalar birçok basit özellikleri gerçekleştiriyor ve yapmanız gereken temel şeyleri karşılıyor ama birçok kullanıcı için bir sürü özellik eksik. Android’e uygun birçok alternatif müzik çalar var ama bu uygulamayı ne diğerlerinden bu kadar farklı kılıyor? Poweramp Music Player (Trial) sadece iki günde 50.000 kere indirildi. Kullanıcılar uygulamadan çok memnunlar. Biz de sırlarını öğrenmek için test ettik.

poweramptr1
Tasarımı gayet açıklayıcı olsa da, yardım seçeneği mevcut / © AndroidPIT

Uygulama daha açar açmaz beni şaşırttı. Bir uygulamanın tasarımı daha havalı olamaz. Gece mavimsi efektli ekranı mistik ve gizemli görünüyor ama belirgin kontrasttan dolayı her şey kolay da seçilebiliyor. Kurulum kullanıcı dostu ve her şeyi tek başına bir yardım gerekmeden çözebiliyorsunuz. Şarkı çalarken, ilgili albüm kapağı ekranda beliriyor ancak tüm gerekli tuşlar ekranın altında durmaya devam ediyor. İleri ve geri alma opsiyonları tam parmağınızın ucunda ve hemen cevap veriyor.

poweramptr2
Poweramp'in içindeki ayarlar / © AndroidPIT

Müzik kütüphanesinde tüm albümlerinizi bulabiliyorsunuz. Albüm kapaklarıyla birlikte ufak ufak görünüyorlar. Eğer bir albüm kapağınız eksikse, uygulama sizim için bir tane yüklemeyi öneriyor. Görüntüsü muazzam ve güçlü kontrastlar, canlı renklerle, profesyonel bir görünüşü var. Ayrıca kullanıcı, uygulamanın hangi müzik dosyalarına erişebileceğini de seçebiliyor. Bu sayede gereksiz zil sesi gibi rahatsız edici tonlar, şarkılarınızın arasında çalmıyor.

Bu uygulamanın her şeyi düşündüğü belli. Başarılı tasarımı dışında, bir kullanıcının müzik çalardan isteyebileceği her şeye sahip. MP3’ün yanısıra, MP4, flac, ALAC, wav, AIFF ve m4a gibi daha az popüler formatları da destekliyor. Şarkının ortasında, başka bir şarkıya geçmek istiyorsanız, diğerini yüklemesi gerekmiyor. Yeni seçtiğiniz şarkı hemen çalmaya başlıyor. 

poweramptr3
Daha iyisi olamaz / © AndroidPIT

Ancak önemli bir özellik, işletim seçenekleri. 10 bantlık ekolayzırı, her şarkının sesini bağımsız bir şekilde değiştirmenize izin veriyor ve 16 stok ana türler çoktan yüklü. Kullanıcıların yarattıkları ayarlar depolanabiliyor ve farklı farklı albümlere, playlistlere ve şarkılara  uygulanabiliyor. Hatta sesin nasıl çıkacağına bağlı olarak (hoparlör, kablolar ya da Bluetooth seti bile olabilir) farklı profiller de seçebiliyorsunuz. Her şarkı kolayca farklı ayarlarda da çalınabiliyor. Kullanıcının bas, tiz, denge değişikliklerinden tutun, kontrol tuşlarına kadar, herşey elinin altında. 

Ekran & Kontroller

Poweramp Music Player (Trial)’da tüm kontroller kullanıcı dostu. Parmakla yatay ve dikey olarak kaydırma seçenekleri de oldukça kolay. Güzel animasyonlar, berrak bir ekran ve başarılı kontrast var. Uygulamanın görüntüsünü Play Store’dan dilediğiniz gibi temalarla değiştirebiliyorsunuz.

poweramptr4
Tasarımı gayet açık ve net / © AndroidPIT

Hız & İstikrar

Uygulama herhangi bir donma, takılma olmadan çalıştı. Poweramp Music Player (Trial) şu ana kadar Android’de kullandığım en hızlı müzik çalar uygulaması. Şarkı değiştirdiğinizde bile durmuyor. Albüm kapakları kolayca yükleniyor.

Fiyat/Performans Oranı

Poweramp Music Player (Trial)’ı test eden ve trial versiyonunu 15 gün boyunca kullanan herkes, Poweramp Full Version Unlocker’ı 4-5 dolara alabiliyor. Ancak her kuruşuna değer.

Son Söz

Poweramp Music Player (Trial) gerçekten de bahsedildiği kadar var. Başka hiçbir Android müzik çaları bu kadar iyi değil. Çok popüler olduğu için beklentilerim de yüksekti, hatta süpheliydim. Ancak beklentilerimi boşa çıkarmadı. Kolay işleyişi, hızlılığı, harika tasarımıyla, ihtiyacınız olan her şeyi bir araya getiriyor.

1 Comment

Yeni yorum yaz:
  • Evet yaptığınız yorum kadar var ve bende dayanamayıp satın aldım...Gerçektende müzik çalar olarak marketin bir numarası...

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!