This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
1 Share No comments

projectM Music Visualizer - Winamp Tarzı Görseller ile Oluşan Dinamik Duvar Kağıtları

projectM Music Visualizer uygulaması Winamp’in 90’lı yılların ikinci yarısında Microsoft Windows tabanlı bilgisayarladaki en popüler MP3 olduğu zamanlardaki sürümünde kullanmaktan çok haz aldığımız görselleştirme fonksiyonlarını hatırlatan bir uygulama.


Eğer sizler de ilgili zaman diliminde winamp kullanırken görselleri kişiselleştirmeye ilgi duyan jenerasyon üyelerinden biri iseniz, o zaman kulanıcılarına ilginç görselleri sürekli değişen bir yapıda sunan projectM Music Visualizer uygulaması ilginizi çekebilir.

 

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
3.31 Cihaza göre değişir

Özellikler & Kullanım

 projectM Music Visualizer uygulaması özünde bir duvar kağıdı... Fakat kendisini farklı kılan şey yukarıda biraz değindiğimiz üzere sürekli değişen, yaşayan canlı bir yapıya sahip bir duvar kağıdı olması. İşin güzel tarafı bu uygulamanın sizin ekranınızı her zaman farklı ve de dinamik bir görüntüde tutuyor olması.


İlk olarak uygulamayı yükledikten ve de ekran görüntünüz olarak ayarladıktan sonra yapmanız gereken hiç bir şey olmaması. Bu işlemi uygulamayı çalıştırarak yapıyorsunuz.


İkinci olarak ise eğer tercih edilmesi durumunda duvar kağıdınızın nasıl değişmesini istediğinizi ayarlayabilmeniz geliyor. Örneğin multi touch modunu seçtiğinizde görsellerin içerisine daha interaktif elementler ekleyebiliyorsunuz.


Uygulamayı indirdiğinizde içerisinde 284 adet farklı ekran görüntüsü buluyorsunuz. İsteğe göre daha sonra 54 farklı ve uygulamada otomatik olarak gelenlerden daha kompleks ekran görüntüsünü ilaveten indirebiliyorsunuz. Uygulamada yer alan normal ekran görüntülerinin pil ömründen ne kadar yediği önemli bir soru olarak karşımıza çıkıyor tabi ki. Fakat yaptığımız testlere dayanarak bu tip bir şüphenin kaybolduğunu söylememiz doğru olacaktır.


Uygulama içerisinde ayrıca LWP ayarlarını değiştirmek gibi seçenekler de var. Bu bağlamda uygulamanın performansını cihazınızın özelliklerine göre ayarlamak mümkün olabiliyor.


Bunun ötesinde uygulamanın başka ayarlarını da değiştirebilmek için uygulama içerisinde sağ üst köşede yer alan büyük simgeye tıklayarak ulaşabileceğiniz ayarlar menüsünde dolaşabiliyorsunuz. Bu arada görselleri arama ve de derecelendirme şansına da sahipsiniz.

 

Özetle:

projectM Music Visualizer uygulaması dinamik ve de değişken duvar kağıdı seçenekleri sunan bir LWP. Yüklendiği cihazlarda pil ömrü ve de performans noktalarında herhangi bir kayba yol açmadan çalışabilen bu uygulamanın kişiselleştirilebilme olanakları da çok geniş. Bizce bu uygulama varken bu alanda piyasadaki onlarca duvar kağıdı uygulaması içerisinde kaybolmaya gerek yok. Bizim seçimimiz projectM Music Visualizer …
 

 

Ekran & Kontroller

projectM Music Visualizer uygulamasını bu alanda değerlendirmek biraz değişik oluyor. Çünkü zaten grafiksel gösterimi esas olan uygulamanın görselleri harika. Fakat işin konfigürasyon tarafında bir takım sıkıntılar da yok değil. Bu anlamda uygulama bizden üç yıldız alıyor.

Hız & İstikrar

 projectM Music Visualizer uygulaması pil ömrü ve de performans konularında hiç bir şüpheye yer bırakmayacak şekilde akıcı ve de güvenilir olarak çalışıyor.

Fiyat/Performans Oranı

 projectM Music Visualizer uygulamasının fiyatı 2.42 EUR. Fiyat başlangıçta biraz yüksek gelebilir fakat uygulamayı kullandıkça ve de alıştıkça aldığınız tatmin ile doğru orantılı olarak ödenen miktar anlamını yitirebilir.

Ekran Görüntüleri:

projectM Music Visualizer - Winamp Tarzı Görseller ile Oluşan Dinamik Duvar Kağıtları projectM Music Visualizer - Winamp Tarzı Görseller ile Oluşan Dinamik Duvar Kağıtları projectM Music Visualizer - Winamp Tarzı Görseller ile Oluşan Dinamik Duvar Kağıtları projectM Music Visualizer - Winamp Tarzı Görseller ile Oluşan Dinamik Duvar Kağıtları projectM Music Visualizer - Winamp Tarzı Görseller ile Oluşan Dinamik Duvar Kağıtları projectM Music Visualizer - Winamp Tarzı Görseller ile Oluşan Dinamik Duvar Kağıtları projectM Music Visualizer - Winamp Tarzı Görseller ile Oluşan Dinamik Duvar Kağıtları projectM Music Visualizer - Winamp Tarzı Görseller ile Oluşan Dinamik Duvar Kağıtları
1 Share

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!