This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
1 Share 2 comments

[Video] Qualcomm'dan Yeni Bir Çip ve Muhteşem Reklam

Dünya akıllı telefon piyasasının süperstar cihazlarının çoğunluğunun içerisinde kullanılan Snapdragon uzantılı işlemcilerin üretici firması olan Qualcomm, LTE bağlantısında önemli atılımlar yapacağını iddia ettiği RF360 isimli bir çipin tanıtımını yaptı ve çok renkli bir reklam filmi hazırladı.

Qualcomm tarafından şirketin hisselerinin işlem görmekte olduğu Amerikan Borsası NASDAQ'a yapılan açıklamada firma tarafından yeni geliştirilen RF360'ın teknik özelliklerinin detaylarına yer verildi. Açıklamada yeni işlemci çipinin LTE-FDD, LTE-TDD, WCDMA, EV-DO, CDMA 1x, TD-SCDMA ve GSM bağlantılarını destekleyen her cihazda çalışabileceğinin altı çizildi.

Qualcomm tarafından üretilecek gelecek nesil işlemciler bağlantı kalitesini anlamlı bir şekilde yükseltirken içlerinde yer alacakları cihazların pil ömrü performanslarını da hissedilir derecede yukarı taşıyacaklar.

Bu arada Qualcomm son ayların en eğlenceli reklam filmlerinden bir tanesini yayınladı. Aşağıda izleyebileceğiniz videoda firma bir otobüs durağında bekleyen sıradan vatandaşlardan duraktaki reklam afişi üzerinde yer alan siteyi ziyaret edenlere harika süprizler yapıyor.

(youtube linki: buradan)

Mobil cihazlar için işlemci sektörünün şu anda tartışmasız bir numarası olan Qualcomm önümüzdeki Pazar günü Barcelona'da başlayacak olan MWC etkinliğinde RF360'ın detaylarını daha ayrıntılı bir şekilde paylaşacaktır.

 

Fotoğraf hakları: Qualcomm

Kaynak: Android Police

2 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!