This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
2 Shares No comments

Queen’in Efsane Vokalisti Freddie Mercury Angry Birds’de

Gelmiş geçmiş en önemli rock vokalistlerinden 1991 yılında yakalandığı amansız hastalığa yenik düşüp milyonlarca hayranını üzen Freddie Mercury için yapılan bir anma etkinliğine Angry Birds firmasının yaptığı jest damgasını vurdu.

 

Firmanın efsane vokalist için hazırladığı 41 saniyelik videoda Freddie Mercury bisiklet temasını içeren 1978 çıkışlı meşhur şarkısı arka planda çalarken bir Angry Birds karakteri olarak agresif kuşlar çok pozitif havada kendisine eşlik ederken bisikleti ile aheste aheste yol alıyor. Sonunda hoş bir süprizin de olduğu kısa videoyu aşağıda izleyebilirsiniz.

Bu arada bu video Freddie Mercury’i anma kosneptinde olan bu etkinliğe özel olarak hazırlandı. Efsane rock grubu Queen’in hayatta olan elemanlarının ve de Angry Birds oyununun yapımcısı olan Rovio firmasının patronunun da katıldığı etkinlikte Freddie Mercury’nin yaratıcı kişiliği üzerine uzun konuşmalar yapıldı.

Benzer bir konseptin ülkemizde yapıldığını düşünebiliyor musunuz. Mesela yukarıda izlediğiniz videodaki Freddy Mercury karakteri yerine İbrahim Tatlıses olsaydı hoş olmaz mıydı ? 

 

 

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!