This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Quickoffice Android ve iOS’a 10GB Drive alanıyla ücretsiz geliyor!

Google, bir yılı aşkın bir süre önce satın aldığı Quickoffice’i hayatımızın merkezine sokmaya kararlı. Önceleri sadece kurumsal müşterilerine ücretsiz olan Quickoffice, şimdi Google hesabı olan, iOS ya da Android farkı gözetmeden tüm kullanıcılara ücretsiz! 

quickoffice new logo
Google Drive'la iç içe çalışacak Quickoffice uygulamasının yeni logosu © Google

Bilindiği üzere Quickoffice programı ile birlikte Microsoft Office ürünlerini yönetebiliyoruz. Yenilenen uygulamayala birlikte artık .ZIP dosyaları oluşturup Powerpoint dosyalarını ve Excel tablolarını da görüntüleyebileceğiz. Üstelik 26 Eylül’e kadar uygulamayı indirip, Google hesabınızla oturum açtığınızda Google Drive üzerinde 2 yıllığına 10GB ücretsiz depolama hakkına sahip olabileceksiniz. Yalnız burada küçük bir not düşelim; uygulamayı yüklediniz, hesabınızla oturum açtınız. Fazladan 10GB hakkınızı göremediyseniz panik yapmayın; Google bu hakkınızı ilerleyen haftalarda yükleyecek.

Uygulama tamamen baştan yaratıldığından eski kullanıcıların da (Quickoffice Pro ve Quickoffice Pro HD kullanıcıları da dahil olmak üzere) uygulamayı sıfırdan yüklemeleri gerekiyor. Yalnız üzülmeyin, bu baştan yaratmanın getirdiği bir avantaj da var; Quickoffice bu yeni uygulamayla birlikte Google Drive’la iç içe çalışacak.

Uygulamanın en güzel yanlarından birisi de marka farkı gözetmeksizin, iOS veya Android herhangi bir cihazda oturum açıp bilgilerinize erişebileceksiniz. Evet doğru, ister iPhone sahibi olun ister Android işletim sistemli bir tablet. Her cihazda sorunsuz şekilde çalışabileceksiniz. Uygulamanın yalnızca bir püf noktası var, o da yalnızca Google Drive’ınız üzerindeki dosyaların üzerinde çalışabileceksiniz.

Kaynak: Google

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!