This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Rain Alarm Pro

Sürekli pastırma yazı/ yaz başlangıcı/ tropikler gibi bölgelerde yaşayanlarınız: Lütfen bizim yerimize bu harika havaların zevkini çıkarın. Bu esnada kuzey yarım küreye sonbahar geldi ve bu da kötü hava alameti demek. Ha unutmadan kış geliyor. Ama yine de kış gelmeden önce (ve de Game of Thrones'un üçüncü sezonu gelmeden önce!) çok sayıda sonbahar yağmuru bekleyebiliriz.

Rain Alarm Pro, kullanıcıları potansyel sağanak yağışlara karşı uyaran bir uygulama. Uygulamanın testlerimizde ne derece iyi çalıştığını görmek için okumaya devam edin.

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
3.5.0 Cihaza göre değişir

Özellikler & Kullanım

Test cihazı: Samsung Galaxy S2 (I9100G)

Android sürümü: 4.0.4

Root: Yok

Sürümü: 1.6

Rain Alarm Pro: Uygulamanın ismi her şeyi anlatıyor. Evet doğru, yağış habercisi bir uygulamadan bahsediyoruz.

Alarm özelliğinin yanı sıra LED ışığı saçan bir durum çubuğu ya da dikkat çeken titreşim özelliği ve de hava durumu haritaları ve başka araçlar gibi birçok seçenek var.

Animasyonlu radar resmi yakında başınıza neler geleceğini gösterirken diğer araçlar diğer parametreleri her daim kontrol etmenizi sağlıyor.

Grafikler ve özel seçenekler söz konusu olduğunda bir çok seçenek size ait bir kullanıcı tecrübesi yaşatmanızı sağlıyor.

Uygulamayı açın ve göreceğiniz ilk şey bulunduğunuz yeri gösteren harita olacak. Bölgenizdeki yağmur bulutlarını gösteren 120 dakikalık hava durumu incelemesini görmek için oynat tuşuna basın.

Ayarlar oldukça geniş ve kendi kişisel ayarlamalarınızı yapmanıza yardımcı oluyor. Bunlardan bazıları örneğin yağmur bulutlarının etkili olacağı alanın çapını, güncelleme aralıklarını ve animasyon hızını ayarlamanıza yarıyor.

Üniteleri ve birden çok konum girmek için gelişmiş ayarlara göz atın. Çok iyi bir özellik: Alarmın aktive olması için yağmur bulutunun ne kadar büyük olması gerektiğini ayarlayabiliyorsunuz.

Özet: Rain Alarm Pro, bir çok seçenek ile birlikte geliyor ve ayarlar çok zengin. Bu outdoor aktivitelerinin içinde olan kullanıcılar için ideal sadece ve sadece yağmur için değil.

Ekran & Kontroller

Rain Alarm Pro'nun basit grafikleri var. Radar haritasını takip etmek renklerden dolayı kolay.

Gerekli değişiklikleri yaptıktan sonra tek odak noktası uygulamanın görünümü ve alarm özelliğinde.

İki farklı görünüm var: Biri 2x1 ve diğeri 1x1. Ayrıca basit görünüm mevcut (açık ve kapalı şemsiye) olduğu gibi daha karışık görünüm de (yaklaşan yağmurun şiddetini, büyüklüğünü ve uzaklığını gösteren üç çubuk) mevcut. Farklı tasarımlar iki seçenek için de var.

Her şey gayet iyi çalışıyor ve kullanım kolay. Alarm güvenilir ve her yağmurdan önce uyarı verdi.

Hız & İstikrar

Rain Alarm Pro'nun biraz ısınma süresine ihtiyacı var (yani sizin konum ve çevreniz için hava durumunu analiz etmesi lazım) ama bu kısım halloldu mu uygulama akıcı bir şekilde çalışıyor. Hiçbir donma veya takılma olmadı.

Fiyat/Performans Oranı

Rain Alarm Pro, Google Play'de 3.75 Euro. Fiyat biraz yukarıda ama değer.

Pro sürümü Sony SmartWatch'u destekliyor.

Bedava sürümü de mevcut fakat ayarlardan çap araması, animasyon aralığı ve hızı ve aralık ayarlamaları değiştirilemiyor. Bunun dışında daha az görünüm seçeneği var ve manual lokasyon seçeneği yok. Ekranda reklamlar var.

Uzun zamandır Rain Alarm Pro'yu kullanmak istiyorsanız size uygulamanın tam sürümünü satın almanızı tavsiye ediyoruz. Böylelikle uygulamanın tüm olanaklarından faydalanmış olursunuz ve geliştiricilere bir katkınız olmuş olur.

Ekran Görüntüleri:

Rain Alarm Pro Rain Alarm Pro Rain Alarm Pro Rain Alarm Pro Rain Alarm Pro

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!