This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Seneler geçtikçe bizler mobil uygulamalar ve oyunlar için daha da talepkar hale geldik. Yine de ara sıra büyük çoğunluğun beğenisini kazanan oyunlar geliyor. Belki basitlikliklerinden, belki kompleks oluşlarından ya da retro tarz olmalarından prim kazanıyorlar.

Aranızda pek çok kişi Rayman'i biliyordur, bugün Rayman Jungle Run'ın gerçekten kolay öğrenilir ve eğlenceli olup olmadığına bakalım.

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
1.1.8 2.3.3

Özellikler & Kullanım

Test cihazı: Samsung Galaxy S3
Sürüm: Android 4.0.4
Root: Evet
Modifikasyonlar: Yok

İzinlerin açık olması bizi mest etti.

Rayman Jungle Run ana menüsünden dolayı bizde harika bir ilk izlenim uyandırdı. Rayman'in kendisini çayırlığın ortasında gitar çalarak dolaşıyor, kuşlar mutlu mutlu ötüyor. Bu sahne gayet pastoral bir betimleme olsa da yine de oyunla ilgili pek bir şey anlatmıyor çünkü Rayman herhangi bir yerde oturmayacak, sürekli koşuyor olacak.

Rayman Jungle Run klasik bir zıplama ve koşma oyunu. Oyundaki hedef Rayman'i belirli parkurların arasından geçirmeniz ve ölümcül engelleri aşmasını sağlamanız.

Her şey yeterince kolay bir seviyede başlıyor. İlk bölümler sadece zıplamayla geçiliyor ama her yeni dünya yeni zorlukları da beraberinde getiriyor.

Bazı eğlenceli özellikler: Rayman kendi yolunu vadilerden çizmeli ve bu yüzden kulaklarının helikopter görevi görmesi çok işe yarıyor. Bu yeteneğini ileriki bölümlerde ediniyor. Bu yeteneğiyle ayrıca puanları da toplamak kolaylaşıyor.

Belirtmem gerekir ki bazı noktalarda yakalanma riskiniz var ama allahtan oyunun içinde aldığınız kalpler can olarak geçiyor. Bu da sizi dikenli tellerin arasından geçerken patlamanızı engelliyor.

Ayrıca sesler fena değil ama müzik benim için biraz rahatsız edici. Benim kitabımda el değmemiş bir orman öyle ses çıkarmaz. Hangi hayal gücü olursa olsun.

Özet: Rayman Jungle Run eğlenceli ve oyun kontrolleriyle önceki sürümlerinden aşinalık yaratmış iyi bir zaman öldürücü oyun. Kontroller basit ve kolay. Grafikler kısaca muazzam.

Tek zayıf yönü oyunda sadece 40 bölümün olması. Umarız daha fazla bölüm gelir!

Ekran & Kontroller

Kontroller kolay öğrenilir ve kullanımı kolay.

Rayman Jungle Run'ın grafikleriyle aynı derecede etkilendik. Ekran görüntüleri aslını tam olarak yansıtmıyor: Gerçek oyunda grafikler çok daha harika. Her şey animasyona bağlanmış ve oyun ışıklandırma ve sahnelemesinden dolayı dinamik bir his veriyor.

Hız & İstikrar

Rayman Jungle Run testlerimizde iyi bir performans gösterdi.

Fiyat/Performans Oranı

Rayman Jungle Run 2.39 Euro ki özellikle çok fazla bölüm olmadığını göz önünde bulundurursak oldukça tuzlu. Öte yandan şahsen ben Rayman Jungle Run oyununu oynarken çok eğlendim ve onsuz olamıyorum. Bu da fiyatını kişisel olarak makul görmemi sağlıyor.

Ekran Görüntüleri:

Rayman Jungle Run Rayman Jungle Run Rayman Jungle Run Rayman Jungle Run Rayman Jungle Run

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!