This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Relax Alarm Lights - Güne sakin başlayın

Günler kısaldıkça ve hava karardıkça ve en yakın tatil yapabileceğiniz zaman artık çok uzaktaysa, bunalımlı ruh halini bir nebze iyileştirecek ve sizi rahatlatacak bir uygulamaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu gibi ruh halleri için, Relax Lights Alarm uygulaması birebir. Neden mi? Bugünkü incelememizde öğreneceksiniz.

Not

Artı

  • Kullanımı kolay
  • Güzel renkler
  • Alarm yaratma seçeneği

Eksi

  • Ses kütüphanesinde seçenekler az
  • Konfigürasyon problemleri, ufak hatalar
Test edildiği tarih Android Sürümü Root Modifikasyonlar Test edilmiş sürüm En son sürüm
Samsung Galaxy Ace 2 4.0 Hayır 4.0 4.1

Özellikler & Kullanım

Relax Alarm Lights alarm ve ışık yansıtmalarının ve rahatlatıcı seslerin bir birleşimi. Uygulama sayesinde telefonunuzun ekranı yavaşça renk değiştiren bir fener haline geliyor. Karanlık bir odada duvarlarınıza ışık yansıyor. Renkler, tondan tona değişiyor. Renklerin yoğunluğunu ve sıralamasını da seçmeniz mümkün.

relax1
© AndroidPIT

Renklerin arkasına çeşit çeşit sakinleştirici sesler koyabiliyorsunuz. Dalgaların sesi, kuş sesleri, rüzgar sesi, bunlardan birkaçı. Ayrıca telefonunuzun hafızası ya da SD kartınızdaki müzikleri de koyabiliyorsunuz. Bunu ayarlardan yapabilirsiniz. Işıklı ve müzikli bir ortamda kendi dünyanıza çekilmeniz için birebir.

Bu alarm sade ve anlaşılır. İsterseniz alarm listesi yapabilir ya da birkaç alarm birden kırabilirsiniz. Alarm ayarlarından titreşimi açabilir ya da sesi yükseltebilir, sessize alabilir ve diğer fonksiyonları kullanabilirsiniz.

relax2
© AndroidPIT

Uygulama otomatik olarak telefonunuzdaki ses ve müzik verilerini listeye alıyor. İsterseniz, sıfırdan beşe kadar sıralı ses düzeylerinden biriyle uyanabilirsiniz. Test süresi boyunca alarm dengeli bir şekilde çalıştı. Yataktan kalkma problemi olanlar için, telefonunuzda ikinci bir saat olarak da kullanılabilir.

Ayrıca uygulamanın ana ekrana koyulabilen iki widgetı var. Ne yazık ki bunlar ekstra özellik taşımıyor. Biri beyaz, diğeri siyah. Uygulamanın sayfasında bu widgetların bir dokunuşta açıldığı yazıyordu ancak ne yazık ki biz bunu doğrulayamayız çünkü biz denediğimizde işe yaramadı.

Ekran & Kontroller

Tasarım basit ve minimalist. Boş ikonlarla farklı ton renklerin birleşimi gayet hoş. Uygulama kolayca kontrol edilebiliyor. Ancak bazen menüden ikonları seçmek zor ve ses konusunda da, listenizdeki müzikler çok küçük yazdığı için, basması biraz garip.

relax3
© AndroidPIT

Hız & İstikrar

Sadece bir lamba ve saat olduğu düşünülürse, uygulama haliyle düzgün çalışıyor. Ancak alt başlıkları seçerken ve menü ikonuna basınca uygulama birden çok yavaşlıyor. Test süreci boyunca ne zaman uygulamanın seslerini değil de kendi şarkılarımızı seçmeye çalışsak kapandı.

Fiyat/Performans Oranı

Relax Alarm Lights ücretsiz bir şekilde Play Store’dan yüklenebilir. Reklamın üzerine basarsanız, bir tarayıcıda açılacak. Satın almanıza gerek yok. Geri döndüğünüzde reklam görünmüyor.

Son Söz

Relax Alarm Lights dinlenmek için güzel bir ışık ve ses uygulaması. Renkler çok güzel ve güçlü. Ancak ses kütüphanesi sınırlı. Ancak alarm saati gibi diğer önemli fonksiyonları koymuş olmaları yaratıcı bir fikir. Uygulama amacına uygun.

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!