This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Rescue Roby FULL FREE - Robota yardım elinizi uzatın

Neden Rescue Roby FULL FREE'yi test etmeye karar verdim? Hmm, aslına bakacak olursanız enteresan olabileceğini düşündüm ve kısaca peşinden gittim. Evet, bazen kararlar bu denli basit olabiliyor.

Küçük robota sahanın diğer tarafına güvenli geçmesine yardım edin ve azılı bir maceraya hazır olun.

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
1.5 ?

Özellikler & Kullanım

Ben iyi oyun hikayelerini seviyorum. Rescue Roby FULL FREE de bu şekilde:

Seri üretim yapan bir robot fabrikası düşünün. Üretim hattında her robot kontrol ediliyor ve eğer iyi para ediyorsa paketlenip gönderiliyor. Üretim iyi gidiyor ve bu noktaya kadar işler tıkırında...ta ki Roby gelene kadar. Tüm hikaye bu. Kendi etrafında zıplamaya başlıyor ve kendisinin beş para etmediğini inkar ediyor. Herneyse, Roby bazı şeyleri sineye çekip oluruna bırakan bir robot değil. Planı burdan kaçmak ve siz de kutuları ve çukurları oynatarak ona yardımcı olabilirsiniz. Bunu yapmak için objelerin üstüne tıklamanız yeterli.

Roby yol üzerindeki yıldızları toplayarak skorunuzu yükseltiyor.

Bölüm atladıkça zorluk seviyesi artıyor. Bazı kutular siz dokunduğunuzda kısaca ortadan kalksa da bazıları parçalanmayan cinsten. Bazıları ise ancak diğer objelerle atıldığında parçalanıyor. Bu da köşelerde sizi düşünmeye sevk ediyor.

Oyunun arka fonunda eğlenceli ses efektleri var ve oyun iyi düşünülmüş ayrıntılarla tasarlanmış.Ayrıca her bölüm atladığınızda otomatik save özelliğini de sevdim ki zaman öldürücü bir uygulama için çok mantıklı bir özellik.

Oyun modunu da seçebilirsiniz. Modlardan bir tanesinde iki karakter bulunuyor (Roby ve romantik partneri).

Özetle:

Rescue Roby FULL FREE oyununu oynamaktan ne zaman birkaç dakika öldürmek istesem büyük zevk duyuyorum.

Ekran & Kontroller

Rescue Roby FULL FREE'nin kontrolleri harika. Ses ana menüden ayarlanabiliyor. Buradan ayrıca oyunun tam sürümünü de satın alabiliyorsunuz.

Oynaya basın ve farklı oyun modlarını görün. Sonrasında engelleri ortadan kaldırmaya çalışın.

Oyunun grafikleri kusursuz derecede hoş ama genel olarak beni çok heyecanlandırmadı.

Hız & İstikrar

Rescue Roby FULL FREE bu kategoride iyi bir iş çıkardı. Hızlı bir şekilde yükleniyor ve testlerimiz boyunca akıcı ve sağlamdı.

Fiyat/Performans Oranı

Rescue Roby FULL FREE bedava ve eğlenceli bir oyun. Vakit öldürmek istediğinizde mükemmel bir seçenek. Oyuna burda beş yıldız verdiğimden dolayı çok mutluyum.

Ekran Görüntüleri:

Rescue Roby FULL FREE - Robota yardım elinizi uzatın Rescue Roby FULL FREE - Robota yardım elinizi uzatın Rescue Roby FULL FREE - Robota yardım elinizi uzatın Rescue Roby FULL FREE - Robota yardım elinizi uzatın Rescue Roby FULL FREE - Robota yardım elinizi uzatın

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!