This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
1 Share 2 comments

RIM CEO’su:BlackBerry 10 ile Apple ve Android ile Farkı Kapatacağız

 BlackBerry telefonlarının üretici firması olan RIM firmasının CEO’su olan Thorsten Heins’ın iddiasına göre BlackBerry 10 platformu Android ile Apple piyasasından ciddi anlamda müşteri çalacak. 2012 yılını çelişkili açıklamalar ile bir anlamda lafla geçiren firmanın CEO’sunun ağzından dökülen diğer incileri yazının devamında bulabilirsiniz.

 BlackBerry’nin en yetkili ağzı olan Thorsten Heins yeni BlackBerry 10 telefonlarının özellkle orta direk kullanıcılar tarafından yüksek ilgi göreceğine dikkat çekti. Düşük bütçeli akıllı telefon kullanıcılarını hedefleyen firmanın artık yılan hikayesine dönmek üzere olan BlackBerry 10 telefonlar nihayet 2013 yılında tüketicilerin ilgisine sunulacak. Yeni BlackBerry 10 hakkında biraz kibirli bir uslupla heyecanlı bir açıklama yapan CEO tüketicilerin şimdiden yeni cihazlarının yüksek hızına ayak uydurabilmek için hazırlanmaları gerektiğini söyledi...

Bu arada BlackBerry’nin şu anda mevcut düşük bütçeli telefonları BlackBerry 7 serisi içerisinde yer alan cihazlar. Firmanın CEO’suna bu seride yer alan ürünler işlerini gayet iyi yapıyorlar.

BlackBerry koca bir yazı hatta yılı bu ve benzeri açıklamalar yaparak kendini avutmakla geçirirken Android, iOS ve Windows platformalarında arka arkaya çıkan birbirinden farklı cihazların üreticileri atı alıp üsküdarı çoktan geçtiler bile. Ben şahsen RIM’den arka arkaya yapılan bu ve benzer açıklamaları ciddiye almayı çoktan bıraktım. Umarım yeni BlackBerry 10, RIM CEO’su tarafından bizzat yaratılan bu yüksek beklentileri karşılayabilecek ürünlere sahip bir seri ile gelir.

2 comments

Yeni yorum yaz:
  • blackberry bir telephone markasidir cok iyi ve kaliteli urunler veriyor bizlere amma biz aldandik samsunga ve benzer firmalara.bawqa firmalar aynidir bire bir ayni weyleri bizlere sunuyorlar amma blackberry oyle deyil kullanciya deyer veriyor malzeme, kalite, donanim hepsi var blackberryde.

  • islam 28.Eyl.2012 Link to comment

    Zor

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!