This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Ringtone Maker – Yeni melodiler!

Fiyüf... kusursuz cep telefonu melodisini yaratma yolundaki sonsuz macera. Eğer sizin de bu konuda takıntılı meraklarınız varsa Ringtone Maker hakkında aşağıdan daha fazla bilgi sahibi olabilir ve telefonunuza aramalarda kendi melodinizi koyabilirsiniz.

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
0.4.7 Cihaza göre değişir

Özellikler & Kullanım

Test cihazı: Samsung Galaxy S2 (I9100G)
Android versiyonu
: 4.0.4
Root
: Yok
Sürüm: 2.2
Ringtone Maker kullanıcılara halihazırdaki herhangi türden ses kaydını “mix”leme olanağı sunuyor. Her dosya blok halinde bulunuyor ve melodinin nerde başlayacağı ve biteceğini siz ayarlıyorsunuz. Sekans sonradan cep telefonu melodinize eklenebiliyor (hangi saniyede hangi audio’yu ekleyeceğinizi seçiyorsunuz).

Sekansları doğru anlamda mixleme mümkün olmasa da bazı özelliklere kusursuza yakın bir kayıt elde edebiliyorsunuz.

Ayrıca hangi sekansın hangi ses seviyesinde kayda gireceğini belirleyebiliyorsunuz.

Peki en son elinize geçen kayıt nasıl bir şey? Kısaca: Gayet iyi. Özelliklerin kullanımı doğru. Kendi kişiselleştirilmiş melodinizi yaratırken aşağıdaki formatlarda bu dosyayı kaydedebiliyorsunuz:

  • Mp3
  • AAC/Mp4
  • WAV
  • 3GPP/AMR

Özet: Ringtone Maker iyi çalışıyor ve vaadettiği şeyi kullanıcıya sunuyor. Akıllı telefonlarda melodi için olduğu gibi alarm ve uyarılar için de kullanılabiliyor. Kontroller arayüzde çok iyi yerlere konmuş ki bu da menülerde kullanıcının kendisini kaybetmesini önlüyor.

Ekran & Kontroller

Ringtone Maker‘in kullanımı basit ve kolay öğrenilebilir. Tonlarca ekstra özelliklerle gelmeyen basit bir uygulama ama bazen basitlik, telefon melodisi yaratmak için en iyi seçenek olabilir.

Bireysel sekansları seçme işi daha kolay olamazdı. Başarılı.

Hız & İstikrar

Melodilerin yükleme kısmı uzun sürse de uygulama testimiz boyunca akıcı bir şekilde çalıştı. Sesleri işleme kısmı daha bile uzun sürüyor.

Ringtone Maker bir kere bile takılmadı.

Fiyat/Performans Oranı

Ringtone Maker, bedava ve Google Play’den yüklenebilir. Uygulama diğer benzer satılan uygulamalarla rekabet edebilecek cinsten.

Ekran Görüntüleri:

Ringtone Maker – Yeni melodiler! Ringtone Maker – Yeni melodiler! Ringtone Maker – Yeni melodiler! Ringtone Maker – Yeni melodiler! Ringtone Maker – Yeni melodiler!

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!