This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

RoboVox - Voice Changer Lite - Robot sesi çıkartın

Sesinizi değiştirebileceğiniz program ve cihazlar uzun bir süredir oldukça revaçta. RoboVox - Voice Changer Lite ile Android cihazınız sesinizi birçok eğlenceli şekle sokacak. Nasıl çalıştığını görmek için bugünkü incelememizi okumaya devam edin.

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
1.6.1 1.8.4

Özellikler & Kullanım

Test cihazı: Samsung Galaxy Note 2
Android sürümü: 4.1.2
Root: Var
Modifikasyon: Yok

Uygulama ayrıntıları
2.3.3 ve üzeri Android sürümleri için
Yükledikten sonra kapladığı alan: 3.4 MB
Ice Cream Sandwich veya Jelly Bean optimizasyonu: Var

İzinler
Ağ bağlantıları
Hafzıa
Donanım kontrol elementleri
Sistem araçları

İzinler Özeti:
Uygulamadaki farklı izinlerde olağandışı bir şey gözümüze çarpmadı.

Akıllı telefon ve tabletler birçok açıdan faydalı. Genelde eğlence faktörünü oyunlar meydana getiriyor. RoboVox - Voice Changer Lite bu kategoriye düşüyor. Bu uygulama ile kolaylıkla ses kayıtlarınızı değiştirebiliyorsunuz. Basit bir şekilde kayıt tuşuna basın, konuşun, kaydı durdurun ve oynata basın. "Filtrelemeye" bağlı olarak farklı sonuçlar elde edeceksiniz. Uygulama bedava sürümünde sadece dördü mevcut olan toplamda 24 farklı efekte sahip. Repertuarda korkutucu seslerden robot seslerine kadar her şey mevcut. Tüm seçenekler robotlarla ilgili olsa da herbiri diğerinden oldukça farklı.

Farklı filtrelerin üstünde ayrrıca ses ve modulasyonu da değiştirebiliyorsunuz. Kaydınızı tamamlarken bu ayarları yapabiliyorsunuz ve gerçekten bunu yapmak çocuk oyuncağı: Kısaca X ve Y aksisleri modulasyon ve ses yüksekliğini gösteriyor. İki farklı modifikasyon daha var. Kulaklık modunda ses eğer kulaklık takılıysa canlı olarak duyuluyor. Papağan modunda ise uygulama sizi dinliyor ve sonrasında ses değişikliğine gidiyor. Önceden yapmış olduğunuz bir kaydı da kullanabiliyorsunuz. Daha fazlası Soundcloud'a bile gönderebilir, arkadaşlarınıza email olarak yollayabilir ve melodi olarak ayarlayabilirsiniz.

Özet

RoboVox - Voice Changer Lite bazı zayıf yönlerine rağmen yapması gereken şeyi gayet iyi yapıyor. Örneğin bazen kayıtlar çok kısık sesle geliyor ve kulaklık modu biraz gecikmeli. Bunun dışında uygulama harika çalışıyor!

Ekran & Kontroller

Silik ve fonksiyonel tasarım: RoboVox - Voice Changer Lite futuristik duruyor ve "robot" temasıyla örtüşüyor. Kontrolleri kusursuz: Filtreler yatay olarak ekranda ve tüm önemli tuşlar ana arayüzde mevcut.

Hız & İstikrar

Herhangi bir takılma ve bekleme sorunu yaşanmadı. RoboVox - Voice Changer Lite yukarıda belirttiğim kulaklıktaki yavaşlık dışında akıcı bir şekilde çalıştı. Bunun üzerinde çalışabilirler.

Fiyat/Performans Oranı

RoboVox - Voice Changer Lite AndroidPIT App Center ve Google Play Store'da ücretsiz. Uygulamanın ücretsiz versiyonu size 24 filtreden 4'ünü veriyor ve ayrıca reklamları da içinde barındırıyor. Tam sürümünün fiyatı 0.99 Euro - ki makul bir fiyat.

Ekran Görüntüleri:

RoboVox - Voice Changer Lite - Robot sesi çıkartın RoboVox - Voice Changer Lite - Robot sesi çıkartın RoboVox - Voice Changer Lite - Robot sesi çıkartın RoboVox - Voice Changer Lite - Robot sesi çıkartın

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!