This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
3 Shares 1 Comment

Ruh hastaları için birebir Whatsapp uygulaması: WhatsDog

İnsanları facebook, twitter ve whatsapp üzerinden amansızca izleyip, son görülme zamanlarına bakanların sayısı azımsanmayacak kadar az. Hatta teknoloji hayatımızın daha büyük bir parçası oldukça biz de arada böyle şeyler yapıyoruz. Ama sadece arada değil mi? Her neyse takip olayını bir adım ileriye götürmek ve Whatsapp rehberinizdekilerin gün için de kaç dakika çevrimiçi kaldıklarını görmek isteyenler için oldukça iyi bir uygulama var: WhatsDog… Evet, biliyorum biraz garip bir uygulama ama yerine göre de işlevsel olabilir. 

whatsdog teaser
© ANDROIDPIT - WhatsDog

WhatsDog rehberinizdekilerin çevrimiçi, çevrimdışı sürelerini toparlayarak size grafiklerle sunuyor. Uygulamanın kullanımı zaten bunun üzerine kurulu ve oldukça kolay. Bu uygulama sayesinde “Ya canım görmemişim” ya da “Aşkım tüm gün uyudum biliyor musun” gibi bahaneler sizin için ortandan kalkıyor. Uygulama engellenmiş olsanız ya da son görülme zamanı kapalı olsa da çalışıyor. Karşınızın da bu takipten hiçbir şekilde haberi olmuyor.

whatsdog23
© ANDROIDPIT

Uygulama başta ücretsiz fakat bir süre sonra ücretli oluyor. Birilerini takip etmeyi düşünüyor musunuz? Önerim böyle şeylerle vakit ve enerji harcamayın, zaten ne yaparsanız yapın muhtemelen “Gece 3.40’ta çevrimiçi olmuşsun aşkım, ne yapıyordun o saate kadar?” sorunuza alacağınız cevap “Su içmeye kalkmışken bakayım dedim” olacak.

 

1 Comment

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!