This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

runtastic PushUps PRO- Güçlü Kollar için Şınav

 Hareketsizlik hepimizin sağlığı için en büyük tehlikelerden bir tanesi. Halbuki hareketsiz yaşam tarzlarımızı evde yapabileceğimiz egzersizlerle değiştirmek mümkün. En çok ihtiyacımız olan şey ise motivasyon.

runtastic PushUps PRO uygulaması en tembelleri bile forma sokabilecek içeriğe sahip bir uygulama olarak bugünkü testimize tabi oluyor.

Not

Test edilmiş sürüm En son sürüm
1.4 Cihaza göre değişir

Özellikler & Kullanım

Uygulamanın özelliklerinin detayına geçmeden önce bu tanıtımın ekinde yer alan ekran görüntülerinin runtastic uygulamasının AndroidPIT App Center üzerindeki sayfasından alındığını ve bu anlamda bu ekran görüntülerinin telif haklarının geliştirici firmaya ait olduğunu belirtmek gerekiyor.

Fiziksel olarak aktif olmak hem zihinsel hayatımız hem de vücut için oldukça önemli. Peki o zaman neden daha fazla çalışmıyoruz? Yazının girişinde de değindiğim gibi bu sorunsalın temeli kendimizi motive edemiyor oluşumuz.Bu bağlamda geride bıraktığımız haftalar içerisinde runtastic egzersiz uygulamaları serisini denedim. Vücudun değişik bölgelerini değişik şekillerde çalıştırmak üzere dizayn edilmiş runtastic uygulamalarının tümünün ''ücretsiz'' ve ''pro'' olmak üzere iki farklı çeşidi bulunmakta. Bahsi geçen tüm uygulamarın ücretsiz sürümleri her ne kadar başlangıç için gayet iyi olsalar da uzun vadede pro sürümlere geçiş yapmak ihtiyacı çok ön plana çıkmakta. Bu arada tüm runtastic uygulamalarında yaptığınız her sürüm güncellemesinin ve yükseltmenin önceki sürümdeki tüm kayıtlarınızı sildiğini hatırlatmak isterim.

runtastic PushUps Pro uygulaması adından da anlaşılacağı üzere sadece ''şınav'' hareketi üzerine yoğunlaşıyor. Askerlik hizmetini yapmış olanların hayatında önemli yer etmiş olan şınav çekmeye dayalı bir egzersiz tarzını hedefleyenler için bu uygulama adeta biçilmiş bir kaftan.

Türkçe içeriğe sahip olma avantajı olan bu uygulamada Android cihazınızı yere koyduktan sonra vücudunuzu ya da yüzünüzü telefonun ekranına yaklaştırarak burnunuzun ucuyla ekrana dokunarak şınav hareketlerinizin kaydını tutabiliyorsunuz. Günden günde arttırabileceğiniz temponuz sonucunda elde ettiğiniz sonulçları tercih etmeniz koşulunda Facebook, Twiter ve Google+ gibi soyal medya platformlarında paylaşabiliyorsunuz.

Motivasyonunuzu canlı tutabilmek ve de arttırabilmek için kendize ''10 şınav'' gibi metriklerde hedefler koyabiliyorsunuz. Uygulama içerisindeki sanal ödüller de performansınızı yüceltme anlamında gayet gaza getirici cinsten.

Özet

runtastic PushUps PRO uygulaması göğü , kol ve sırt egzersizleri ile bu bölgeleri güçlendirmek için en ideal hareket olan şınava yönelik olarak geliştirilmiş, motivasyonunuzu kademeli olarak arttırabileceğiniz bir program.

Uygulama içerisindeki analizler çok etkin bir şekilde çalışıyorlar. Herhangi bir sorun olması durumunda geliştiriciye sorulan sorulara çok hızlı cevaplar alabiliyorsunuz.

Uygulamanın ücretsiz sürümünü deneyip kabasını aldıktan sonra PRO sürümüne geçebilirsiniz.

Ekran & Kontroller

runtastic PushUps PRO uygulaması runtastic uygulamalarının standart kullanıcı arayüzüne sahip.

Genel olarak uygulamanın grafiklerindeni kontrollerinden ve kullabilirliğinden çok memnun kaldık. Uygulama üzerindeki kaydırma ile verilen komutlar başta olmak üzere tüm komutlara %100 tepki alabiliyorsunuz. Uygulamanın geliştiricilerinin konseptlerini bu kadar global bir uygulamaya dönüştürebilmiş olamları karşısında şapka çıkartıyoruz.

Hız & İstikrar

runtastic PushUps PRO test süresince hiç bir sıkıntıya yer vermeden sorunsuz bir şekilde çalıştı.

Fiyat/Performans Oranı

runtastic PushUps PRO uygulaması AndroidPIT App Center üzerinden 0.89 EUR'ya indirilebilir. Uygulamanın ücretsiz versiyonunu denemeniz tavsiye olunur.

Ekran Görüntüleri:

runtastic PushUps PRO- Güçlü Kollar için Şınav runtastic PushUps PRO- Güçlü Kollar için Şınav runtastic PushUps PRO- Güçlü Kollar için Şınav

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!