This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
3 Shares 1 Comment

İlk Galaxy S4 Fotoğrafı Evleaks Üzerinden Sızdırıldı Söylentisi

Tanıtımına sadece günler kalan Samsung Galaxy S4'e ait olması çok muhtemel bir fotoğraf bu cihazların piyasaya çıkmadan önce basına sızdırılması konusunda haklı bir üne sahip Evleaks isimli twitter hesabı üzerinde ortaya çıktı. Aşağıda görüntelenen fotoğrafta Samsung Galaxy serisi cihazlarının önceki nesilleriyle görüntülenen S4'ün boyutlarının S3'den daha büyük olduğunu söyleyebiliriz. Yine de aşağıda görüntülenen fotoğrafın gerçekliği büyük bir şüphe konusu...

Hatırlanacağı üzere dün Samsung'a yakınlığı ile bilinen Sammobile üzerinde yeni Galaxy S4'ün özellikleri sızdırılmıştı. Galaxy S4 hakkındaki en büyük spekülasyon ise cihazın dizaynı ve malzeme kalitesi hususlarında dönmekte. Bu anlamda yazının girişindeki fotoğrafı ciddiye alırsak yeni S4'ün boyutlarının büyüdüğünü, kenarlarının inceldiğini ve de Samsung telefonlarda artık bir gelenek haline gelen fiziksel menü tuşunun kullanılmadığını görmekteyiz. 

Bu arada Samsung Galaxy S4'ün Sammobile üzerinden sızan özelliklerini hızlıca tekrar hatırlamak gerekirse: 

  • 4.99 inç ekran büyüklüğü
  • 1920 x 1080 Full HD çözünürlük
  • 2 GB sistem RAM'i
  • 1.8 Ghz'lik Exynos Octa 5410 işlemci
  • PowerVR SGX 544MP ekran kartı
  • Android 4.2 işletim sistemi

Güncelleme: Habere konu olan Galaxy S4 fotoğrafının WhatTheBit isimli sitenin grafik tasarımcıları tarafından çizildiği ve Evleaks'in bu tasarımı Twitter üzerinden sızdırdığı WhaTheBit'in attığı bir tweet ile ortaya çıktı. Uzun lafı kısası yazının girişindeki fotoğraf hiç bir resmi nitelik taşımıyor.

Fotoğraflar : Evleaks

Kaynak: Twitter

3 Shares

1 Comment

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!