This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
3 Shares No comments

Galaxy S4 Mini: Özellikleri Belli Oldu

Samsung'un ilk olarak geçtiğimiz sene Galaxy S3 ile bizlere tanıttığı ''Mini'' konseptinin firmanın son süper star cihazı S4'e uyarlanmış versiyonu Galaxy S4 Mini'nin sızan ilk fotoğraflarından sonra özellikleri de yavaş yavaş belli olmaya başlıyor. 

Samsung Galaxy S4 mini Sammmobile
Galaxy S4, Galaxy S3, Galaxy S4 mini / © Sammobile

GSM Arena'nın iddialarına göre yeni Galaxy S4 Mini dört farklı model ile tüketicilrin ilgisine sunulacak. 2013 yılına damga vurması beklenen Galaxy S4'ün kompakt bir versiyonu olacak olan Galaxy S4 Mini önceki yılların trendleri baz alındığında aslında o kadar da ''mini'' bir cihaza benzemeyecek gibi.  Sammobile üzerinde yayınlanan bilgilere göre yeni Galaxy S4 Mini'nin özellikleri aşağıdaki gibi olacak. 

  • 4.3 inç ekran büyüklüğü / Amoled ekran teknolojisi
  • 960 x 540 piksel ekran çözünürlüğü / 256 ppi ekran derinliği
  • 1.6 GHz, çift çekirdekli işlemci
  • Android 4.2.2 mobil işletim sistemi

GSM Arena'nın Twitter üzerinde yaptığı takip sonucu ulaştığı sonuçlara göre Samsung'un Download Center'ı üzerinde dört farklı Galaxy S4 Mini cihazı tanımlayan ürün numaraları bulunmakta. Söz konusu cihazlar arasındaki temel farklılıkları yaratan unsurlar ise LTE bağlantı ve çift sim kart kullanma opsiyonları. Çift sim kart özellikle de giderek büyümekte olan Çin Akıllı Telefon Pazarı için oldukça önemli bir kriter. 

 

3 Shares

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!