This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
1 Share 1 Comment

S4 Mini, S4 Active ve S4 Zoom Avea'da satışa çıkıyor

Samsung’un amiral gemisi modeli olan Galaxy S4'ün merakla beklenen farklı versiyonları Mini, Zoom ve Active, Türkiye'de Avea tarafından satışa sunuluyor. 

s4 s4 active vergleich
Galaxy S4 ve S4 Active yan yana! / © Samsung Mobile/AndroidPIT

 

Samsung, Mart ayında piyasaya çıktıktan sonra tüm dünyada satış rekorları kıran amiral gemisi modeli Galaxy S4'ün farklı varyasyonlarını piyasaya çıkarmaya devam ederken, bu cihazlar çeşitli GSM operatörleri tarafından Türk kullanıcılara sunuluyor. 

Son olarak Avea, S4'ün yakın zamanda çıkan daha ucuz ve küçük versiyonu S4 Mini, "outdoor" tutkunlarına özel S4 Active ve fotoğraf sevenlerin ilgisini çekecek S4 Zoom'u satışa çıkaracağını açıkladı. Buna göre Avea, Galaxy S4 Mini'yi tarifeye ek ayda 1TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunarken; S4 Zoom ve Active için de müşterilerine farklı seçenekler sunacak. 

Şirketin 24-36 ay taahhütlü olmak üzere farklı ödeme seçenekleriyle satışa sunduğu S4 Mini, Zoom ve Active'e ilk 3 ay 250 MB internet hediyeli tarifeye ek ödeme seçeneğinin yanı sıra, internet paketli teklifleri ve her şey dahil 1000 dakika+1000 SMS+4GB internet veya 500 dk+500 SMS+1 GB internet olmak üzere 4 farklı teklifle sahip olunabiliyor. Şimdi dilerseniz bu telefonları yakından tanıyalım.

S4 Mini

Samsung'un daha önceki amiral gemisi modeli S3'te denemiş olduğu modelin başarılı olması üzerine piyasaya çıkardığı Galaxy S4 Mini, asıl S4'ün daha küçük, kompakt, donanım özellikleri açısından daha zayıf ve dolayısıyla da daha ucuz bir modeli olarak piyasaya sunuldu. 

Galaxy S4 Mini'yle ilgili ayrıntılı incelememizi okumak için tıklayın. 

Galaxy S4 Mini'yi S3'le kıyasladığımız videoyu izlemek için tıklayın.

Galaxy S4 Mini ile HTC One Mini'yi kıyasladığımız videoyu izlemek için tıklayın. 

S4 Active

Samsung'un daha çok "outdoor" düşkünleri için çıkardığı S4 Active ise orijinal S4'le ufak tefek tasarım ve donanım farklılıkları taşıyan ama asıl olarak su ve toza karşı dayanıklı olmasıyla öne çıkan bir cihaz. 

Galaxy S4 Active'le ilgili ayrıntılı incelememizi okumak için tıklayın.

Galaxy S4 Active'i orijinal Galaxy S4'le karşılaştırdığımızı yazımızı okumak için tıklayın.

S4 Zoom

S4 Zoom ise Samsung'un fotoğraf makinasıyla akıllı telefon konseptlerini bir araya getirdiği, özellikle fotoğrafçılığa meraklı olan müşterilere hitap eden ilginç bir hibrid cihaz.  

Galaxy S4, S4 Zoom ve Galaxy Camera'yı fotoğraf kalitesi açısından karşılaştırdığımız yazıyı okumak için tıklayın.

Kaynak: TeknoKulis

1 Comment

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!