This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
1 Share 1 Comment

S5'le birlikte metal kasalı Galaxy F de geliyor

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, 2014 yılında en çok eleştirildiği konulardan biri olan plastik kasa meselesine el atacak ve HTC One'ın aluminyum kasasına özenen müşterilerine hitap eden bir telefon çıkaracak. Kore'de yayın yapan ETNews'in haberine göre, şirket 2014 yılında çıkaracağı yeni amiral gemisi modeli Galaxy S5'in yanısıra Galaxy F adında metal kasaya sahip bir cihaz da çıkaracak. 

samsung logo
© techhive

Kore medyasından yayılan bu haber daha önce medyada çıkan ve Samsung'un Vietnam'da metal kasa üretmek için yeni bir fabrika kurduğuna dair haberlerle de örtüşüyor. Ayrıca şirketin SM-G900F model numarasıyla, metal kasalı yeni bir üst düzey serinin üretimine başlayacağına dair haberler de medyada çıkmıştı. 

Sonuç itibarıyla Galaxy F'in söz konusu serinin ilk telefonu olma ihtimali yüksek. Ancak Samsung'un kaliteli dış görünüm ve metal kasa gibi üst düzey özellikleri cihazın teknik özelliklerine de yansıtıp yansıtmayacağı henüz bilinmiyor. Galaxy F'in metal kasanın yanısıra QHD 2K ekran ve 2,560 x 1,600 piksel gibi baş döndürücü ekran özellikleriyle geleceğine dair söylentiler bulunsa da, tüm bunların gerçek olup olmayacağını zaman gösterecek. 

Vasıtasıyla GSM Arena Kaynak: ET News

1 Comment

Yeni yorum yaz:
  • samsung, s5'te alüminyum kullanmaz sonrada gidip aluminyum kasa telefon çıkarırsa büyük hata eder. s5 samsung'un amiral gemisi, bu yüzden de en iyi donanımlı cihazı olmak zorunda.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!