This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Samsung laptopun yerini alacak 13.3 inçlik tablet getiriyor

Samsung’un, gelecek sene 13.3 inçlik tabletleri piyasaya sürmesi bekleniyor. Aynı şekilde, yine 2014 yılı içinde 12 inçlik Galaxy Note'un da tanıtılması bekleniyor. Öyle görünüyor ki Samsung tabletleri geleneksel boyutlarından laptop boyutlarına çıkarmayı hedefliyor. Belki de ihtiyacımız olan şey, fablet gibi hibrid olan tablet ve laptop birleşimi yeni jenerasyon cihazlardır. Tabtop kelimesi şimdiden kullanıldığına göre, yeni çıkacak cihaza belki de laplet diyebiliriz.

samsung galaxy note 10 1 2014 black pen front
Samsung daha da büyük ekranları tabletler üretmeyi planlıyor / © Samsung

Samsung’un Note serisinin sağladığı çok işlemlilik ve yeterliliği düşünürsek, daha büyük ekranda çalışmak, birçok kişiyi Samsung’a çeken bir faktör. Doğruyu söylemek gerekirse, laptopta yapılabilecek birçok şey artık tablette de rahatça yapılabiliyor. Gene de laptopun yerini uzun süreli karşılayacak bir tablet bulmak zor.

galaxy note 3 test 8
Siz laptopunuzu tabletle değiştirir miydiniz? / © AndroidPIT

Akıllı telefon piyasası yavaşlayıp, küçülürken, Samsung büyük ekranlı tablet piyasasına girmeye kararlı. Eğer Samsung tabletlerinde, dokunmatik ekran ve stylus eklentisi farkedilir şekilde geliştirilirse, alışık olduğumuz ağır laptopların yerini, tabletlere bırakabiliriz.

Eğer ekran boyutu ve kullanışlılığı aynı olsaydı, siz laptopunuzu tabletle değiştirir miydiniz? Yoksa laptoplar taşınabilir bilgisayarların demirbaşı olmaya devam mı edecek?

Vasıtasıyla Unwired View Kaynak: ET News

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!