This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
1 Share 4 comments

Samsung 4’inç Ekranlı Mini Galaxy S3’ü Yarın Almanya'da Tanıtıyor

 Geçtiğimiz hafta çıkan küçük ekranlı yeni bir Galaxy S3’ün tanıtılacağı söylentileri karşısında Samsung tüm hafta boyunca sessizliğini korumuştu. Bugün ise firmadan Galaxy S3 Mini’nin yarın resmen tanıtılacağı bilgisi servis edildi. Yeni Galaxy S3 Mini’nin tanıtımı yarın Almanya’da yapılacak.

 Resmi açıklama Samsung’un mobil ürünler ürünler birimi yöneticisi JK Shin tarafındna yapıldı. Yeni bir Galaxy S3’e yönelik bir talebin olduğunu düşünmekte olan firmanın en yetkili isimlerinden olan Shin Güney Kore’de yapılan basın toplantısında şu sözleri kullandı:


'11 Ekim tarihinde Almanya’da 4 inçlik yeni bir Galaxy S3 tanıtıyor olacağız. Avrupa’da 4 inçlik ekran büyüklüğüne sahip telefonlara çok yüksek bir talep var. Bazı kesimler bu segmenti giriş seviyesi olarak adlandırırken biz ise bu sınıfı ‘mini’ olarak adlandırıyoruz'

Yukarıdaki cümlelerin arka planını okumaya çalıştığımda Samsung’un yeni Galaxy S3 Mini’nin sadece ekran değil donanım anlamında da mevcut Galaxy S3’ün gerisinde olabileceğini düşünüyorum. Ama tabi ki düşüncelerim tahminden öteye gidemez. Bu arada yeni Galaxy S3’ün yeni ekran boyutuyla sunulacak yeni sürümünün iPhone 5 ile rekabette Samsung’un elini kurumsal olarak daha da güçleneceği bence aşikar.

4 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!