This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Samsung akıllı saatten vazgeçmiyor: Galaxy Gear 2 söylentileri

Samsung’un Galaxy Gear adlı akıllı saatine destek vermek için çok sayıda geliştirici ve şirket sıraya girmiş olsa da, cihaza yönelik tüketici ilgisi oldukça düşük kaldı. Fakat Samsung bu durumu düzeltmek için adımlar atıyor.

AndroidPIT Gear Calling Note 3
© AndroidPIT

Kore basının haberlerine göre, şirket Gear’ın, Galaxy Gear 2 adını vereceği yeni sürümü üzerinde çalışıyor. Dahası, bu yeni sürümün Ocak ayında Las Vegas’ta düzenlenecek olan CES teknoloji fuarında ya da Şubat ayında Barcelona’da yapılacak olan MWC mobil cihazlar kongresinde tanıtılacağı yönünde söylentiler gitgide yükseliyor.

Tüm Android cihazlarla uyum

Samsung kısa bir süre önce, akıllı saat sınıfında daha fazla cihaz üreteceğini, Gear’ın da ürün talebi için daha ziyade bir test olduğunu açıklamıştı. Elbette ki Gear’ın bu aşamada ancak pahalı Galaxy Note 3 ve aynı pahalılıktaki Galaxy Note 10.1 2014 ile çalıştığını göz önünde bulundurduğumuzda, tüketicilerin bu cihaza pek olumlu yaklaşmamaları sürpriz değil. Söz konusu Kore menşeili haberde, Gear 2’nin tüm Android akıllı telefonlarla uyumlu olabileceği (ve GPS özelliğini de olacağı) söyleniyor. Bu, Samsung’un uğruna çalıştıklarını söylediği bir amaç. Buna ancak gözümüzle gördüğümüzde inanacağız.

Vasıtasıyla Sammobile Kaynak: Media Daum (Kore)

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!