This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

iPhone 6, iPhone Plus ve Apple Watch geçtiğimiz günlerde tanıtıldı ve elbette sonuç yine fos. Taraflı olmak istemem ama gerçekten insanların her seferinde bu palavralara nasıl inandığını anlayamıyorum. Görünen o ki Samsung'da anlayamıyor ya da anlıyor da anlamazdan geliyor. Koreli teknoloji devi iPhone serilerinin pil sorunu, daha büyük ekrana çılgınca sevinmeleri ya da multi tasking kabızlığı gibi konularla baya bir dalga geçtiği bir reklam serisi yayınladı. İşte o seriden videolar..

iphone 6 plus vs samsung galaxy note 4 teaser
Apple bu kadar dalga geçilmeyi hakkediyor mu? Karar sizin © Samsung/Apple/ANDROIDPIT

Tamam Galaxy Note 4 çok başarılı ve iPhone 6'yı ezip geçiyor. Ama insan bu kadar da dalga geçmez. Kırık ekranlarıyla kullanmaya devam eden ve çıkartamadıkları pilleriyle mutlu olan birçok Apple kullanıcısı umarız reklamlardan çok alınmaz.

Link to the video

Siz videolarla ilgili ne düşünüyorsunuz? Haklılar mı?

6 comments

Yeni yorum yaz:
 • Apple algı yönetmeyi çok iyi biliyor...Bu sayede Androd platformunu bir adım geriden takip ederken bile fanlarına telefonunun çok farklı ve ulaşılmaz hissi ile 3500 TL gibi fiyatlarla satabiliyor...Gerek ekran kalitesi, gerek sınırlı hafıza kapasitesi, gerek düşük ram'i, gerek kamera kalitesi, gerek dış sesin halen mono oluşu gibi konularda Android platformunu geriden takip ederken, 3000 TL gibi bir fiyata bu telefonları alanlara şaşıyorum...Arayüzü bile çok banal, sıradan...Bir Android telefona Next Launcher 3D Shell arayüzünü yükleyin, efekte doyun...Ayarlardan: Efekt ayarları / Homescreen geçiş - Crystal / Swing with scroll kısmını işaretleyin, ondan sonra seyreyleyin gümbürtüyü...:)

 • Bende bir androidciyim admin ama Zamzung(!) kadar igrenc bir telefon gormedim hangisi olursa olsun. Adamlar Apple'dan calinti seyler sayesinde yukseldi ama simdiki hale bakarmisiniz :) Sadece guluyorum Zamzung'a :)))))

  • Neye güldüğünü anlamadım.Telefonların bu kadar büyümesinde ki tek etkili firma Samsung'tur.Samsung Apple dan neyi çalarak buraya gelmiş olabilir?Tasarım desen Samsungla iPhone u yanyana getirince ayırt edemeyecek insan varmı?s2 içinde tasarım kopya denmisti.S2 hangi iPhone'un kopyası?Ekran kopya desek ekran teknolojileri farkli...islemci desek bütün telefonlar snapdragon kullaniyor.Arayüz desen alakası yok.İşletim sistemi desen viri ios digeri android.Apple ile Samsung arasindaki davalar hep abuk subuk seylerdendi.Bana kopyaladığı şeyleri söylede bende öğreneyim.Bu arada nexus kullanıyorum.Hicbir markanın fanı değilim.

  • Berk B. 16.Eyl.2014 Link to comment

   kardeşim burada bahsedilen samsung mu iyi apple mı iyi değil, diğer firmaların i6 ya yaptıkları gönderme sen baya yanlış anlamışsın. htc de benzer bi gönderi yaptı meizu da. zaten ne samsung un ne de başka bi firmanın çalıntı yapması mümkün değil patent ve tasarım diye bişey var. hukuk okusan bunların ihlalinin ne derece ağır yaptırımları olduğunu bilirdin. 2012 de samsung patent ihlali nedeniyle 1milyar dolar ödedi apple a. sonra bu patentin geçerli bi patent olmadığı sebebiyle tazminat oldukça düşürüldü. Burada kim haklı kim haksızı tartışmıyorum. demek istediğim "o işler öyle olmuyo" dediğin gibi bi durum olsa illaki duyulurdu

 • Berk B. 15.Eyl.2014 Link to comment

  ben esas meizu nun #followtheleader hashtagli twit ine güldüm :) Hey Apple Nice Lines yazıp foto koymuşlar :)

 • Ali A. 14.Eyl.2014 Link to comment

  gecenlerde htc nin apple a hosgeldin gondermesi vardi o da hoş tu :)

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!