This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Bir zamanlar açık açık savaş pozisyonunda olan Samsung ve Apple şimdilerde sakin sularda hareket etmeyi seçseler de alttan alta yeni kapışmalara hazırlanıyorlar.

samsung apple money
© roberthuffstutter/flickr.com/AndroidPIT

Samsung’un Avrupa departmanının başındaki işim olan Rory O'Neill CNBC’ye yaptığı açıklamada Apple ile aralarındaki rekabetin hoşlarına gittiğini söyledi. Kaliteli rekabetin kaliteli tüketiciler yarattığına dikkat çeken O'Neill pazarda herkese yetecek kadar yer olduğunu da sözlerine ekledi. Elbette Apple Watch ön siparişleri öncesinde Samsung’dan böyle bir açıklama gelmesi manidar. O'Neill akıllı saat pazarında da Apple ile rekabet içinde olacaklarının hatırlatılması üzerine bu durumdan da memnun olduklarını belirtti. Avrupa akıllı saat pazarının yüzde 70’ini ellerinde bulundurduklarını belirten O'Neill rakiplerinden öğrenebilecekleri çok şey olduğunun da altını çizdi.

Bu kadar iyimser ve olumlu açıklamanın nedeni ön siparişlerin ilk gününde 1 milyon sipariş alan Apple Watch olabilir mi ve acaba Samsung en gerçeğinden bir poker suratı mı takınıyor, insan merak ediyor?

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!