This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
3 Shares No comments

Samsung Birçok Tablet İçin ICS Güncellemesi Haberini Doğruladı

Samsung Galaxy Tab 10.1 cihazları bir haftadan uzun bir süredir Android 4.0 güncellemesi gördü fakat Samsung, güncellemer ve hangi tabletlerin bu güncellemeri alıp almayacağı konusunda sessizliğini bozmadı. Ta ki bugüne kadar. Samsung şimdi (sonunda) resmi olarak bazı tabletlerine güncellemenin geleceğini ve her şekilden ve büyüklükten olan tabletin yakında Android ICS’yi tadacağını müjdeledi.

Samsung, aralarında Galaxy Tab 10.1, 8.9 ve 7.7’nin de bulunduğu Honeycomb tabletlerinin güncellemeyi alacağını ve bu güncellemenin ya Samsung Kies ile ya da internet yoluyla ulaşacağını belirtti. Sam Mobile, görünen o ki tüm primi toplamış durumda çünkü henüz Samsung tarafından bile resmi açıklama yapılmadığı halde, tabletlere güncelleme geleceği haberini önceden vermişti. Samsung’un en son yaptığı resmi açıklmaya göre tablet kullanıcıları rahat bir nefes alabilir çünkü güncellemer çok kısa bir süre içinde kullanıcılara ulaşacak.

Öte yandan Samsung, Jelly Bean ile ilgili herhangi bir açıklama yapmadı ama bu tabletlerin bazılarının bir seneden daha uzun bir süredir piyasada olduğunu ve henüz şimdi ICS güncellemesine eriştiklerini düşünürsek, JB’nin kısa bir süre içinde geleceğini ummak hata olur. Ama bu Samsung kullanıcılarını hayal kırıklığına düşürmemeli çünkü Samsung tabletlerinden 4.1 güncellemesini çıkarmış değil. Yani beklemeye devam.

Honeycomb’dan ICS güncellemesi gerçekten performans ve hız açısından büyük bir olay. Öte yandan tablet kullanıcıları ise ekranlarında yalandan “ICS Güncellemesi!” tarzı pop up hilelerine kanma gibi bir tehditle karşı karşıya.

Güncellemeye erişirseniz bizi bilgilendirmeyi ve ICS ile ilgili ilk izlenimlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın!

Resimler: cdn.electricpig.com.s3-external-3.amazonaws.com
 

Kaynak: PC World

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!