This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Samsung'un ChatON mesajlaşma servisi 100 milyon kullanıcıyı aştı

Samsung, ChatON mesajlaşma servisinin 100 milyon kullanıcıya ulaştığını bir basın açıklamasıyla duyurdu. Soru şu: doymuş bir pazarda bu mesajlaşma servisinin ulaştığı rakamlar zirvede bir yer tutmak için yeterli mi?

ChatON teaser1
© Samsung Electronics Ltd.

Samsung’un açıklamasına göre, ChatON Hindistan, Çin ve Amerika Birleşik Devletleri’nde, bu bölgelerde diğer servis sağlayıcıları ile sert bir rekabete girmek zorunda kalmasına rağmen, sabit bir ivmeyle büyüme gösterdi. Şirket, ChatON servisinin kazanan özelliğinin, uluslararası niteliğiyle 63 dili desteklemesi olduğunu söylüyor. Örneğin ChatON servisinin Hindistan’da halihazırda 10 lehçeyi desteklediğinin ve 13 lehçe için desteğin de bu yıl sonuna kadar geleceğinin altını çiziyor.

ChatON mesajlaşma servisinin çekici özellikleri olduğu doğru. Örneğin, resimler ve bağlantılar için sürükle-bırak özelliği, Galaxy S4 ve yeni çıkan Galaxy Note 3 gibi çoklu pencere ile çalışılabilen cihazlarda son derece kullanışlı bir özellik.

Anlık mesajlaşma pazarı, yakın zamanda gelecek yeni bir oyuncu ile artık patlama noktasında. Dolayısıyla, ChatON servisinin bu acımasız pazarda tutunup tutunamayacağını bekleyip göreceğiz.

Vasıtasıyla Android Community Kaynak: Samsung

1 Comment

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!