This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
1 Share 2 comments

Samsung’dan Doğrudan iPhone 5 Karşıtı Kışkırtıcı Galaxy S3 Reklamı

Hiç şüphesiz ki yeni iPhone 5’in çıkışını  sabırsızlıkla bekleyenlerin başını aynı zamanda Apple’ın bu yeni ürününden en çok çekinen Samsung çekiyordu. Zira iPhone 5 şu anda dünyanın en büyük akıllı telefon üreticisi olan Samsung’un amiral gemisi olan ve çıktığı günden bugüne kadarki 4 aylık süre içerisinde 20 milyon adet satan Galaxy S3’ün en ciddi rakibi olarak görülüyor. Samsung yeni iPhone 5’i hedef alan bir reklam hazırladı. Apple hayranlarından ise Samsung’a iğneliyici bir cevap geldi.

Aşağıdaki fotoğrafta Samsung’un Galaxy S3 ile iPhone 5’i doğrudan hedef aldığı reklam afişinde tüketicilere resmen ‘iPhone 5’de boşuna bir şey aramayın. Özellikleri karşılaştırdığınızda geleceğin hala Galaxy S3’de olduğunu net bir şekilde görüyorsunuz’ anlamına gelen bir mesaj verdiğini görüyoruz.

Doğrudan doğruya iPhone 5’i hedef alan reklam afişine Apple hayranları çok iğneli bir şekilde yanıt verdiler. Aşağıdaki fotoğrafta yer alan fotoşoplanmış afişte  iPhone 5 hayranları tüketicilere ‘Ucuz plastiğe para vermeyin’ mesajını vermek amacıyla Samsung'un orjinal reklamı üzerinde Apple’ın donanımsal özelliklerine ilaveten yazılımlarını da ön plana çıkaran yeni bir düzenleme yapmışlar.

Geçtiğimiz ay içerisinde Apple ile Samsung arasındaki patent anlaşmazlığının Apple lehine sonuçlanmasından sonra iyice kızışan rekabetin en son raundunda iPhone 5 ve Galaxy S3’ün mücadelesi gerçekten çok sert başladı. Bakalım mücadelenin galibi kim olacak.

2 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!