This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
1 Share 8 comments

Samsung'dan “5” göndermeli yeni TouchWiz görüntüsü

Tansiyonu yükselterek insanları meraklandırma niyetinde olan Samsung istediğini başarıyor! Sabah saatlerinde Samsung Mobile resmi twitter hesabından heyecanlandıran bir görüntü paylaşıldı. Yayılan görüntü Samsung'un yeni arayüzüne (TouchWiz ya da yeni bir arayüz) ait ikonların örneği olabilir.

Samsung s5 unpacked5
Hız, dış dünya, merak, eğlence, sosyal, tarz, gizlilik, spor, hayat. Bütün bunlar yeni Galaxy S5'e ithafen oluşturulmuş olabilir! Aynı zamanda yeni TouchWiz hakkında da ipucu veriyor olabilir!/ © Samsung Tomorrow

 

Samsung Mobile daha önce twitter hesabından Unpacked 5 etkinliğini duyurarak tüketicilere Galaxy S5 tanıtımı ile ilgili en net tüyoyu verdi. Henüz ismen zikredilmese de (bütün bunlar aldatmacaysa çok ayıp olur!) Samsung'un 24 Şubat'ta Barcelona'daki Dünya Mobil Kongresi'nde Galaxy S5 modelini tanıtması bekleniyor. Bütün dünyanın heyecanı yetmezmiş gibi (tanıtıma 13 gün kala) Samsung yeni görüntüler paylaşarak merak seviyesini (ve tansiyonumuzu!) yüksekte tutmayı başarıyor.

Yeni paylaşılan görüntü cihazın ucundan kenarından bir görüntüsü olmasa da yeni arayüze dair ipuçları içeriyor. Görüntüde sembolik olarak hız, merak, eğlence, sosyal, stil vs gibi uygulama gibi gösterilen sıfatların Galaxy S5'i tanımlıyor olması da muhtemel. Çünkü her bir sıfatın üzerinde, tıpkı UNPACKED'daki gibi “5” bulunuyor. Ayrıca ikonların tarzından bizi nasıl bir kullanıcı arayüzünün karşılayacağına dair bir fikir oluşturmak da mümkün.

Bu ikonların Samsung'un yeni tanıtacağı uygulamalar hakkında da ipucu veriyor olması muhtemel. Dolayısıyla Samsung yayınladığı tek ekran görüntüsüyle 3 farklı yenilik hakkında bize ipucu veriyor olabilir!

Vasıtasıyla Mobilegeeks.de Kaynak: Samsung Mobile Twitter

8 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!