This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
2 Shares No comments

Samsung’dan tam 4 yeni tablet geliyor!

Samsung bu sefer de gözünü tablet pazarına dikmiş durumda! Eğer kulağımıza gelen dedikodular doğruysa Samsung 2014’ün ilk çeyreğinde tam 4 adet yeni tablet tanıtacak.

GalaxyTab3White
Samsung Galaxy Tab 3 7.0 inç / © Samsung

SamMobile sitesinin Samsung içerisindeki kaynaklarından elde ettiği bilgilere göre Samsung, 2014 yılının ilk çeyreğinde 4 adet yeni tablet modeli tanıtacak. Bunlardan bir tanesinin Samsung’un en ucuz tableti olacak olan Galaxy Tab 3 Lite (SM-T111) olduğu düşünülürse geriye 3 model daha kalıyor. Bu ucuz Galaxy tabletinin Avrupa fiyatının 100€ (yaklaşık 280 TL) civarında olması bekleniyor.

Diğer üç tabletten bir diğerinin ise son zamanlarda dedikodusu dönen 12.2 inç ekran büyüklüğüne sahip(!) Galaxy Note (SM-P900) olması bekleniyor. Samsung bu modeliyle tabletlerde tamamen yeni bir segment oluşturacak ve muhtemelen bu segmentte çıkacak yeni modeller Ultrabooklara kafa tutacak. Diğer olası bir tablet ise muhtemelen 13.3 inç büyüklüğünde AMOLED ekrana sahip bir model olacak. Bu modelin hem Android hem de Windows işletim sistemini bir arada barındırması dedikodular arasında.

Bütün bu tahminler basit bir dedikodu üzerinden yola çıkılarak hazırlanmış teorilerden (şimdilik) başka birşey değil. Bu dedikoduların hangilerinin gerçek olduğunu ise zaman gösterecek!

Kaynak: SamMobile

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!