This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
2 Shares No comments

Samsung'dan Yeni Bir Telefon Daha: Galaxy Music

Samsung; doğrudan doğruya akıllı telefonla müzik dinleme keyfini arttırmaya yönelik olarak tasarlanan yeni bir cihazı piyasaya sürüyor. Galaxy Music adını taşıyacak olacak yeni cihazın içerisinde yer alacak işletim sistemi ise Android 4.0(Ice Cream Sandwich) olarak anons edilmiş durumda. Samsung'dan telefon ilgili yapılan açıklamada telefonun tasarımının tek tuş ile müzik oynatısına erişimi esas aldığı belirtildi. Telefonun iddiasız donanımsal özellikleri ve de paylaşılan ilk fotoğrafları esas alındığında yeni Galaxy Music'in fiyatının makul düzeyde olmasını beklemek mümkün.

 

Gelelim şu an itibari ile yeni Galaxy Music' in açıklanmış teknik özelliklerine. Adının içerisinde Music yer alan bu üründe iki adet stereo hoparlörle desteklenen Sound Alive ve de SRS özellikleri mevcut. Sound Alive bas tonlarını güçlendiren,müzik içeriğinde yer alan sesleri otomatik olarak algıladığı müzik tipine göre harmonize eden bir özellik. SRS (Sound Retrieval System) ise telefonun içerisine entegre edilmiş olan iki adet hoparlörden 5.1 surround ses çıkartmak amacıyla çalınan müziğe özel efektler yükleyen bir uygulama olarak tanımlanabilir.

 

Alt sınıf bir akıllı telefon olarak dizayn edilen ve bu anlamda uygun bir fiyatla pazarlanmasına kesin gözle bakılan bu ürünün donanımsal özellikleri gayet sıradan. 3 inçlik gayet küçük bir ekrana sahip olan cihazı QVGA görüntüleme gücü ancak 240x320 piksel. 512 MB'lık dahili hafıza ile satışa sunulacak olan yeni Galaxy Music' in Micro SD kart girişi 32 GB'a kadar arttırılabiliyor. Telefonun kalınlığı 3.5 mm.

Yeni Galaxy Music makul fiyatlı başlangıç seviyesi Android akıllı telefon satın almak isteyenler için uygun bir seçenek olmaya aday. Samsung' un Touchwiz arayüzü, Android 4.0 işletim sistemi ve de öne çıkan ses özellikleri ile yeni Galaxy Music özellikle uygun fiyatlı akıllı telefonları tercih eden üniversite öğrencileri arasında popüler olmaya aday...

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!