This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Samsung Galaxy Note 10.1 Android 4.1.2 Güncellemesi Alıyor

Sayın Galaxy Note 10.1 kullanıcıları; sevinebilirsiniz çünkü cihazınız güncelleme almak üzere! Birkaç gün önce Amerika'da Galaxy Tab 10.1 ve 7.0 modellerine Android 4.1.1 güncellemesi geldi ve yakında Galaxy Note 10.1'e de güncelleme gelecek. Fakat daha da iyi bir güncelleme. Detaylar haberimizde.

Aslına bakacak olursanız Galaxy Note 10.1'e gelecek güncelleme daha da iyi çünkü sürüm 4.1.2'e yükselecek. Söylenenlere göre güncelleme Samsung'un "Premium Görünüm"ü ile çalışan uygulamaları çoklu pencerede izleme, fotoğraf albümlerini cloud hizmetiyle (air hizmeti) anında görme...vb özellikleri beraberinde getirecek. Uygulamayla ayrıca Google Now ve genişletilmiş bildiriğim çubuğu da kullanıcıların hizmetine girecek.

Güncellemenin kablosuz internetli modeller için şu an için OTA güncellemesi mevcut fakat Kies aracılığıyla da yakında kullanıcılarına kavuşacağı düşünülüyor.

Güncellemenin Türkiye'deki Note 10.1'lere gelip gelmediğini görmek için Ayarlar-> Cihaz Hakkında-> Yazılım güncellemesine girmeniz veya kısaca cihazınızı USB ile bilgisayarınıza bağlamanız yeterli.

Şayet güncelleme size geldiyse güncelleme hakkındaki görüşlerinizi bekliyoruz!

Kaynak: Android Police

3 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!