This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
1 Share 2 comments

Samsung Galaxy DUOS İle İş, Eğlence VE Çift Sim Kart

Samsung, enerjik genç profesyoneller için yeni Galaxy telefonu, Galaxy S DUOS'u tanıttı. Cihaz Eylül'den itibaren Avrupa'dan başlamak üzere tüm dünyada piyasaya sunulacak.

Samsung'un yeni Android 4.0 entegre akıllı telefonu hızlı bir yaşantıyı sosyal hayatla birleştirenler için ideal. Galaxy S DUOS hem tarz hem de üstün performans bakımından bir Galaxy serisi telefondan beklenen her şeyi vaadediyor. Bunların yanında göze çarpan özelliği ise akıllı telefona bağlantı esnekliği sağlayan çift kart girişi (Dual SIM).

Çift kart girişi kullanıcıya ne getirecek? İki farklı numara. Bunu biraz daha açmak gerekirse iki sim kart da aynı anda aktif halde çalışacak. Yani hiçbir aramayı kaçırma ihtimaliniz yok. Biraz daha ileri gidelim. Sim kartlar için farklı paketler satın alabilirsiniz. Birinde sadece internet kullanır diğerinde sadece telefon görüşmelerinizi yaparsınız.

1 Ghz işlemci ve 1500 mAH pil kolayca multi-tasking yapabilmenizi sağlarken 4GB bellek de resim, video ve uygulamalarınız için yeterli bir alan sağlıyor.

Peki sosyal ve eğlence seçenekleri nedir? 4 inçlik ekran kullanıcıya nette sörf yaparken, emailleri okurken veya 5MP'lik kamerayla çektiğiniz videoları izlerken rahatlık sağlıyor. Samsung'un tekrar yüklediği tüm kullanıcıları bir platformda toplayan ChatON iletişim servisiyle mesajlaşma, grup mesajlaşması ve veri paylaşımı da çok kolay hale geliyor.

Sizin düşünceleriniz neler? Bundan bir tane alır mıydınız? Eylül'de geliyor!

Resimler: tuexperto.com ve samsungtomorrow.com

2 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!