This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Samsung Galaxy E5 ve E7'nin bazı özellikleri belli oldu

Samsung, bu sene piyasaya sürdüğü A serilerinden sonra, satışa çıkaracağı yeni nesilGalaxy E5 ve Galaxy E7'nin de bazı özellikleri ortaya çıktı.

Samsung Galaxy SM-E500 ve SM-E700 kod adına sahip iki telefon, orta-alt seviye özellikleri ile ön plana çıkıyor. Telefonların metal kasaya sahip olup olmayacağı şu an için belli değil.

samm
© samsung

Sızan bilgilere göre Galaxy E7; 5.5 inç 720P Super AMOLED ekrana sahip olacak. 1.2 gHz hızında çalışan, 4 çekirdekli, Snapdragon 410 işlemci kullanan telefonda 2 GB RAM bulunacağı, 13 MP arka ve 5 MP ön kamerayasahip Galaxy E7, 16 GB dahili hafızaya sahip olcağı sızan bilgiler arasında. Mikro sd desteği konusunda bir bilgi olmayan E7'nin batarya kapasitesi ise 2950 mAh. Telefon; 151x77x7.2 mm boyutunda olacağı ve Android 5.0 Lolipop ile satışa sunulacağı söylentiler arasında.

e7
© Sammobile

 

Özelliklerinden bazıları belli olan diğer telefon Galaxy E5 ise; 5 inç 720P Super AMOLED ekranı bulunacağı söylentiler arasında. Bir üst segmenti olan E7 gibi Snapdragon 410 işlemci ve 2 GB RAMe sahip telefonun arka kamerası 8 MP iken, ön kamerası ise 5 MP, 16 GB dahili hafızaya ve 2300 mAh batarya kapasitesine sahip olacağı söylenen telefonun kalınlığı ise 6.9 mm. Samsung E5' de Android 5.0 Lolipop ile satılacağı konuşulanlar arasında.

e5
© sammobile

Sızan özelliklere baktığımızda telefonların Ocak ayından önce satışa çıkmayacağını tahmin edebiliriz. Samsung'un şu ana kadar Lolipop güncellemesi verirken yavaş davranması, belki de yeni nesil telefonlarını son Android sürümü yüklü olarak satmayı istemesinden kaynaklanıyor olabilir. Telefonların tasarımı ya da satış fiyatları ile ilgili bir bilgi ise bulunmuyor. Tekrar belirtelim bu bilgiler resmi bir elden açıklanmış değil sadece yüksek ihtimal.

Samsung Galaxy E5 ve E7 için sizin düşünceleriniz neler ?

Kaynak: Sammobile, Andronova

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!