This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Samsung Galaxy F geliyor: ilk söylentiler

Koreli haber sitesi ETNews, Samsung’un, geniş kitlelere mal olan Galaxy S hatttının yanında, halihazırda ultra yüksek kalite Galaxy F adlı yeni bir seri üzerinde çalışıyor olduğu iddialarını gündeme taşıdı. Bu serinin ilk cihazının önümüzdeki yıl başında görücüye çıkacağı söyleniyor.

samsung galaxy F
© Samsung

Haberin kaynağına göre, ilk F serisi cihaz (ki bu cihaz büyük ihtimalle Galaxy F olarak adlandırılacak), metal bir kasaya ve güncellenmiş bir tasarıma sahip olacak. Galaxy F serisi cihazlarda ayrıca Octa-core Exynos sekiz çekirdek işlemci, optik imaj dengeleyicili 16 megapiksel bir kameranın da bulunması bekleniyor. Ekran büyüklüğüne ya da çözünürlüğe ilişkin herhangi bir somut bilgi olmasa da, fiyatın Note serisinden daha yüksek olacağı neredeyse kesin.

Yeni bir yüksek kalite serinin görücüye çıkacak olması mantıklı görünüyor, çünkü S serisi ve Note serisi genellikle yılda iki amiral gemisi cihaz çıkıyor; amiral gemisi akıllı telefon da yılın ilk yarısında tanıtılmış oluyor. Bu, yılın ikinci yarısında kadar LG ve Sony gibi rakiplerin de kendi özel cihaz sunumlarını yapmaları ve satışlar tatil dönemine denk geleceğinden, satışlarda geri kalmaları anlamına geliyor. Söz konusu dönemde yüksek sınıf metal kasa bir akıllı telefon çıkarmak son derece akıllıca bir hareket.

Vasıtasıyla GSM Arena Kaynak: ETNews (Kore)

2 comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!