This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Samsung Galaxy Gear’ın yönetici uygulamasının görüntüleri sızdı

Samsung’un merakla beklenen akıllı saati Galaxy Gear’ın yönetici uygulamasının ekran görüntüleri İnternet’e sızdı. Evleaks’in Twitter hesabından yayınladığı görüntülerde, uygulamanın sunduğu kullanım seçenekleri dikkat çekiyor.

sams 2
Galaxy Gear'ın yönetici uygulaması / © @evleaks

Ünlü haber sızıntısı sitesi Evleaks, Samsung’un yeni akıllı saat modeli Galaxy Gear’ın yönetici uygulamasının iki ekran görüntüsünü yayınladı. Görüntülere göre, Samsung’un önümüzdeki hafta Berlin’de düzenlenecek olan IFA 2013 elektronik fuarında görücüye çıkacağını duyurduğu akıllı saati, saat yüzlerini değiştirmenize ve Samsung Uygulama Mağazası üzerinden yeni uygulamalar eklemenize olanak tanıyan bir Android uygulaması yönetecek. Bu, Sony’nin SmartWatch serisine ve son derece başarılı olan Pebble saat sistemine benzer bir sistem. Ekran görüntüleri, “Saatimi bul” adlı bir seçeneği göstermekle birlikte, NFC’nin Gear’ı telefonunuzla senkronize edeceğini de gösteriyor.

Evleaks, Galaxy Gear’ın yönetici uygulamasının ekran görüntülerini Twitter hesabından yayınladı:

Yanıt bekleyen sorular

Bugünkü sızıntıya rağmen, ortada halen çok sayıda yanutlanmamış soru duruyor. Galaxy Gear’ın ne tür uygulamalara erişimi olacak? Samsung uygulama mağazasını üçüncü parti geliştiricilere de açacak mı? Bu akıllı saat yalnızca Samsung akıllı telefonlarla mı, yoksa tüm Android telefonlarla mı uyumlu olacak? Bunun yanında bir pil ömrü sorusu söz konusu - ki bu, son derece küçük bir pile sahip olması muhtemel bir cihaz için belirgin bir sorun. Tüm bu soruların, Samsung’un Galaxy Note 3 ile birlikte, Galaxy Gear’ın lansmanını yapacağı 4 Eylül tarihinde yanıtlanmasını umuyoruz.

AndoidPIT ailesi olarak, 4 Eylül’de Berlin’de düzenlenecek olan, akıllı telefon dünyasının en önemli yıllık etkinliklerinden IFA 2013 fuarını takip edip, haberleri an be an sizlerle paylaşacağız.

gearsmartwatch
Samsung'un akıllı saati Galaxy Gear. / © Voucher Codes Pro/Samsung

Vasıtasıyla The Verge Kaynak: Evleaks (Twitter)

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!