This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Samsung’dan yeni bir dev: Galaxy Grand 2

Samsung, Galaxy Grand 2’yi resmen duyurdu. Büyük ekran sevenler için çok iyi bir alternatif yolda. Samsung’un, 5.25 inç ekranı ile Galaxy Grand 2 modeli adeta Note ailesinin bir üyesi gibi. Yine de aynı ekran ölçülerini paylaşsa da donanımsal bazı değişiklikler cihazı en üst seviye oyuncuların bir kademe altına indiriyor. Her şeye rağmen model bir önceki Galaxy Grand’a göre fazlasıyla geliştirilmiş özellikler içermekte.

Grand2 7
© Samsung

8GB dahili hafıza içeren cihaz, microSD ile 64GB’a kadar çıkartılabilecek. 4 çekirdekli 1.2GHz hızında işlemci içerecek cihazda kalem yer almayacak. 8MP arka kameraya sahip olacak Galaxy Grand 2 aynı zaman da Galaxy S4’de yer alan çekim modlarından bazılarını da barındıracak. Önceki Galaxy Grand 800 x 480 WVGA ekran kullanıyordu bu model ise 720p ile çalışacak.

Siyah, beyaz ve pembe renk seçenekleri ile sunulacak telefon, Android 4.3 ile çalışacak. 8.9mm kalınlık ve 163 gram ağırlığa sahip olan cihaz, 2.600mAh kapasiteye sahip çıkarılabilir pil kullanacak. Model aynı zamanda çift SIM kart girişine sahip olacak.

Samsung Galaxy Grand 2’nin fiyatı henüz açıklanmazken, cihazın Türkiye'ye gelip gelmeyeceği konusunda da net bir bilgi bulunmuyor.

Kaynak: engadget

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!