This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
2 Shares No comments

Samsung Galaxy Note 10 Milyon Adetlik Satış Rakamını Yakaladı

 

Samsung'un 5.3'inçlik dev görüntüleme ekranına sahip olan Galaxy Nexus Note ürünü piyasaya sürülmesi esnasında yüksek sesli naralar atan felaket tellarına kötü bir haber var: Galaxy Note Satışları tüm dünyada 10 milyon adedi geçti. 

Geride bıraktığımız Ekim ayında piyasaya sürülen Galaxy Note 10 henüz raflardaki birinci yılını doldurmadan çok ciddi bir satış rakamına ulaşmış oldu. Bu noktada bu ürünün yeni kardeşi Samsung Galaxy S3'ün 10 milyon rakamına iki ay görece çok daha kısa bir zamanda ulaşmış olduğunu da hatırlatalım. Ayrıca Samsung'un bu iki ürün üzerinden tanımlamış olduğumuz başarılı performansının her üründe aynı olmadığının altını kalın bir çizgi ile çizmemiz gerekiyor, zira örneği Samsung Galaxy Tab 10.1 son iki yıl içerisinde ancak 1.4 milyonluk bir satış başarısı yakalayabildi ve bu anlamda yukarıda sayılan ürünlerin çok gerisinde kaldı. Bu arada iPhone 4S ürününün piyasaya çıkışından 2 gün sonra 4 milyonluk satış başarısına ulaşmış olduğunu belirtelim.

Samsung Galaxy Note 2 ürünün piyasaya sürümünden sonra da iPhone 4S ve Galaxy S3'deki gibi yüksek bir talebin getireceği satış başarısını tatmaya istekli görünüyor.

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!