This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
2 Shares No comments

Samsung Galaxy Note 3 için çok kapsamlı hata giderme güncellemesi

Samsung son phableti Galaxy Note 3 için yeni bir güncelleme çıkardı. Bu geniş kapsamlı over-the-air (OTA) güncellemesi ile Samsung, aynı zamanda yeni çıkan akıllı telefonlarında da bulunan birçok problemi çözmeye odaklanıyor.

galaxy note 3 test 8
© androidpit

Güncelleme ile birlikte gelen en büyük değişiklik fabrika ayarlarına dönme kilidi özelliğinde. Güncellemeden önce eğer telefon fabrika ayarlarına dönmüş ise kullanıcıdan Samsung hesabı bilgileri isteniyordu ki bu biraz şaşırtıcı ya da akıl karıştırıcıydı. Artık bu özellik sadece güvenlik ayarlarından açılabilecek yani tamamen kullanıcının keyfine kalmış, aksi takdirde varsayılan haliyle kapalı olacak.

Güncelleme aynı zamanda akıllı telefonlardaki bazı hataları düzelterek Pebble akıllı saat ile daha uyumlu bir hale getiriyor. Daha öncesinde Pebble, Android’in ulaşılabilirlik ayarlarını kullanıyordu ve birçok Samsung’un TouchWiz ayarları Pebble’a bağlanıldığında otomatikman kapanıyordu. Problemde bu kapanan özelliklerin kendiliğinden yeniden açılmamasıydı yani kullanıcı teker teker her seferinde kendi takip etmek ve açmak zorunda kalıyordu. Artık güncelleme ile Galaxy Note 3 bir süreliğine kapanan bu özellikleri kendisi açacak.

Şimdilik bu güncellemenin Galaxy Note 3 için açılmış versiyonu SM-N9005 model numaralı cihazlar için mevcut. Güncelleme 116 MB ve OTA üzerinden indirilebilir.

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!