This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Samsung Galaxy Note 3 için yeni güncelleme

Samsung, Galaxy Note 3 için bir ayda ikinci güncellemesini çıkardı. Çok fazla yenilik getirmeyen güncelleme stabilite konusunda ise cihazı daha ileri götürme amacında. Bu güncelleme son 1 ayda cihaz için çıkan ikinci güncelleme olarak dikkat çekiyor.

galaxy note 3 astuces illu
 / © AndroidPIT

Samsung dünya çapında Galaxy Note 3’ü piyasaya süreli üç haftayı henüz geçmemişken, şimdiden cihaz için ikinci güncellemeyi çıkardı. Ne yazık ki güncelleme ilki gibi pek küçük çapta, 29MB, ve yeniden stabilite geliştirmelerinden bahsetmek dışında yazılımda çok fazla bir değişiklik sunmuyor. Eğer yazılımlar üzerinden gereksiz değişiklikler yapma konusunda ödül verilseydi, Samsung bu ödülü bir ayda iki defa kazanırdı.

XXUBMJ3 kod numaralı güncelleme şu anda Avrupa’da birkaç ülkede ( Birleşik Krallık, Yunanistan, Romanya vs.) sunulmakta ve OTA ile Kies üzerinden gerçekleştirilebilmekte. Güncellemenin bildirimlerinizde çıkmasını bekleyebilir ya da telefonunuzdan Ayarlar » Telefon Hakkında » Yazılım Güncellemeleri bölümünden yapabilirsiniz.  Güncellemelerle ilgili iyi olan şey ise bazen korkunç bir şekilde yavaş olan Galeri performansını biraz da olsa geliştirmesi.

1 Share

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!