This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK

Galaxy Note 3’ü çıkmadan önce, Samsung’un daha üst sınıf ve daha düşük fiyatlı iki phablet çıkaracağı ile ilgili duyumlar vardı. Bu duyumlardan sonra görülen o ki Samsung gelecek yıl Dünya Mobil Kongresi’nde Galaxy Note 3 Lite’ı tanıtmaya hazırlanıyor. Cihazın Şubat/Mart gibi bir dönemde de piyasaya sürülmesi bekleniyor. 

samsung standard brandline c
Samsung 2014'e hazırlanıyor./ © Samsung

Donanımıyla ilgili pek detay verilmese de Note 3 Lite’ın başlangıçta siyah ve beyaz renklerde olacağı düşünülüyor. Samsung şu anda cihazın 5.49 inç ve 5.7 inç olan modellerini test ediyor. Eski duyumlardan yola çıkarsak kamera 8 megapiksele indirilecek ve ekran da Super AMOLED’den LCD’ye dönüşecek. Yani Note 3 Lite, Galaxy S4 Active ile benzer özellikleri paylaşacak.

Galaxy Grand Lite’ın aksine Galaxy Note 3 Lite fiyat konusunda daha makul bir cihaz olacak. Samsung’un şu anda geniş ekranlı cihazlarda yüksek özelliklerde bir donanım vadeden bir akıllı telefonu yok. Note 3 nispeten yüksek bir fiyata sahip ve Note 3 Lite ile Samsung tüketicilere Note 3’ün bazı donanımsal özelliklerine daha düşük bir fiyata sahip olma seçeneği sunacak. Yine de bunların çoğu şimdilik sadece spekülasyon, Galaxy Note 3 Lite ile ilgili daha çok haber geldikçe bizde sizlerde paylaşacağız.

Siz, Galaxy Note 3 Lite kullanmayı düşünür müsünüz?

Kaynak: sammobile

No comments

Yeni yorum yaz:

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!