This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. OK
2 Shares 45 comments

Samsung Galaxy Note 3 N9005 modelide güncellemeden nasibini aldı

Avrupada satışta olan Samsung Galaxy Note 3 N9005 modelide bugün Lollipop 5.0 kervanına katıldı. Samsung Note 3'un Lollipop alması uzun bir süre gündemdeydi hatta ilk güncellemeyi Rusya üzerinden Samsung Galaxy Note 3 N900 modeline veren Samsung diğer modellerinede güncelleme dağıtmaya başladı. 
 

Note3Lollipop
Samsung Galaxy Note 3 N9005 / © Sam Mobile

Samsung Galaxy Note 3'te neler değişiyor.

Önceki sürümü olan 4.4.2 Kitkat sürümü görsel açıdan pek zengin değildi. Google'ın materyal dizayn ile süslediği Andorid 5.0 telefona yepyeni bir görünüm sunarak sizlere premium hissini vermekte. Tamamen ART mimarisi üzerine kurulu Android 5.0 telefonunuzun hızına hız katacak. Herkesin merakla beklediği arayüzü değişecekmi sorusuna ise hayır değişmedi ama yenilenmiş TouncWiz ile kasılmalar son buluyor.

Samsung Galaxy Note 3 N900 modeli için Lollipop sızdırıldı 

Samsung Galaxy Note 3 N900 Rusya sürümü kurma rehberi  

Sizlerde Samsung Galaxy Note 3 N9005 modelini kullanıyorsanız hemen telefonunuzun güncelleme kısmından indirme işlemine başlayabilirsiniz lakin hatırlatmakta fayda var. Telefonunuzda farklı bir imei numarası kullanıyorsanız silinecektir ve bununla birlikte şebeke sorunu yaşabilirsiniz. Bu işlemi yalnızca Passport kaydı yaptırmış kişiler yapabilir.  

Aşağıdaki videoda Android 5.0 kurulu Note 3'ün videosunu seyredebilirsiniz. Videoyu seyredemiyorsanız buradan seyredebilirsiniz.


Siz güncellemeyi indirdiniz mi ?
45 comments

Yeni yorum yaz:
Show all comments

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More info

Got it!